(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Králl Tibor Dátum: 2011-06-07 08:38:51
Kedves Fórumozók! Június 20.án este indulunk Miskolcról és másnap reggelre tervezzük az érkezést Paraliára a Pelagos apartmanba. Kérnék némi infót az apartmanról. Milyen a felszereltsége? A klímát ott kell kifizetni? Mennyire igaz a délutáni szobafoglalás? Hogy lehet parkolni? Köszönöm.
ancsi Dátum: 2011-06-06 22:29:02
sziasztok. Júl.4-én indulunk busszal 2 bnőmmel a Billy's apartmanba,és szeretnénk tudni, hogy a szobákban jó a wifi? 20körüliek vagyunk és esetleg lesznek velünk egykorúak is? smile smile
Míg Krisztián Dátum: 2011-06-06 19:42:31
Mennyire igaz,hogy vannak medúzák ? Paraliai strandra megyünk júliusban.Szúnyogokkal,bogarakkal mi a helyzet?Hogy készüljünk?Vagy szeretik a tequilás vért ?:)))
Veres Lajos Dátum: 2011-06-06 17:09:54
Attila írta ekkor: 2011-06-06 12:27:30
Veres Lajos - Köszönöm szépen! Az utcán ugye ingyenes? Csak a magyar gyakorlatból kiindulva 1 hétre az se lenne kis összeg...
Igen ingyenes a parkolás.Ti honnan indultok?
Attila Dátum: 2011-06-06 12:27:30
Veres Lajos írta ekkor: 2011-06-06 11:14:33
Mi 20-án indulunk Miskolcról 21-én reggel 9-re érünk oda egyénileg utazunk mi is.Mi a Billy's-be megyünk ez a caravel szomszédos apartmanja.A Caravelben minimális parkolási lehetőség van az udvarban.Álltalában az apartman előtt parkolnak.
Veres Lajos - Köszönöm szépen! Az utcán ugye ingyenes? Csak a magyar gyakorlatból kiindulva 1 hétre az se lenne kis összeg...