(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Pálóczi Ágnes Dátum: 2011-06-05 21:39:04
Artúr írta ekkor: 2011-06-05 19:12:08
Sziasztok! Holnap indulunk Paráliára és a Villa Atlantis apartmanban szállunk meg. Kérdésem az lenne, hogy van-e edény a főzéshez vagy azt is nekünk kell biztosítani?
Szia!Általában minden apartmanban van minimális főzéshez alkalmas edény.Ez egy nagyobb lábas, egy serpenyő és esetleg egy tejkiöntő /fém/.Tányér, evőeszköz, pohár annyi van ahány fős a szoba.Amit vinni kell mosogatószer, szivacs, szemeteszsák.Kávéfőző nem minden esetben van esetleg vízforraló.Ezek az én tapasztalataim.Nagyon jó élményekben gazdag nyaralást kívánok.
Kleiner Mónika Dátum: 2011-06-05 21:33:30
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy Július 4.-én megyünk Paraliára a Caravel Apartmanházba.Hogy mik a tapasztalatok erről és hogy milyen áron vannak a fakultatív programok?? Előre is köszi a válaszokat
Artúr Dátum: 2011-06-05 19:12:08
Sziasztok! Holnap indulunk Paráliára és a Villa Atlantis apartmanban szállunk meg. Kérdésem az lenne, hogy van-e edény a főzéshez vagy azt is nekünk kell biztosítani?
Lesku Ivett Dátum: 2011-06-05 18:53:36
Sziasztok!Mi júni 20-án megyünk Paráliára!Nézem az előrejelzést két oldalon is! smile De az az érdekes,h az egyik oldalon azt mutatja,h 28-29 fok lesz viszont a másikon meg 34-36 fokot mutat végig!Az egyik oldal az accuweather a másik a meteoprog.hu!Melyik a jobb oldal?
Attila Dátum: 2011-06-04 20:07:02
Sziasztok! Egyénileg megyünk jún. 21-én a Caravel Apartmanba. Szeretném megkérdezni, hogy parkolási lehetőség van-e ott? Vagy csak az utcán (fizetős/ingyenes)? Előre is köszi.