Sziasztok! Július 4én indulunk barátnőimmel Paraliára az Ino-ba!Valaki megtudná nekem mondani,hogy hova érdemes menni bulizni, ami jó és hogy messze van e az apartmantól és belépő, italok mennyi kb. ? valamint a környező városokba van e lehetőség busszal átmenni ? Köszönöm előre is választ
Szia Laura! Szerintem az omilost próbáljátok ki! Nagyon király hely 3 szintes a tetején szabadtéri és a tengerre néz! A tánctér közepén pálmafa, és szökőkút van! a belépő fiuknak 10 euró csajoknak ingyenes! (csajoknak a belépő amúgy mindenhová ingyenes...) Mi már 3.-szor voltunk Paralián és mindig az OMILOSBAN bulizutunk! Partys nyaralást kivánok