(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lesku Ivett Dátum: 2011-06-01 18:34:57
Lesku Ivett írta ekkor: 2011-05-31 20:21:16
Szia! A Gold disco-t ajánlom nektek! Nagyon fullos hely!Nagyon jó! smile
Ja és még a Gold-ban azon kívül,h fullos hely egyszer csak felnéztem és láttam a csillagokat! smile Mondom ez,h lehet!És utána láttuk,h a "tető" bizonyos időközönként szétnyílik és utána vissza bezárul!Ilyet még sehol sem láttam!
Benedek Barnabás Dátum: 2011-06-01 16:02:31
Teski Laura írta ekkor: 2011-05-31 14:19:56
Sziasztok! Július 4én indulunk barátnőimmel Paraliára az Ino-ba!Valaki megtudná nekem mondani,hogy hova érdemes menni bulizni, ami jó és hogy messze van e az apartmantól és belépő, italok mennyi kb. ? valamint a környező városokba van e lehetőség busszal átmenni ? Köszönöm előre is választ
Szia Laura! Szerintem az omilost próbáljátok ki! Nagyon király hely 3 szintes a tetején szabadtéri és a tengerre néz! A tánctér közepén pálmafa, és szökőkút van! a belépő fiuknak 10 euró csajoknak ingyenes! (csajoknak a belépő amúgy mindenhová ingyenes...) Mi már 3.-szor voltunk Paralián és mindig az OMILOSBAN bulizutunk! Partys nyaralást kivánok
Farkas Franciska Dátum: 2011-06-01 12:44:09
Sziasztok! Most ez lehet hülye kérdés lesz, de ez az államcsőd dolog Görögországban, az hatással lehet a mi nyaralásunkra?
Lesku Ivett Dátum: 2011-05-31 20:21:16
Teski Laura írta ekkor: 2011-05-31 14:19:56
Sziasztok! Július 4én indulunk barátnőimmel Paraliára az Ino-ba!Valaki megtudná nekem mondani,hogy hova érdemes menni bulizni, ami jó és hogy messze van e az apartmantól és belépő, italok mennyi kb. ? valamint a környező városokba van e lehetőség busszal átmenni ? Köszönöm előre is választ
Szia! A Gold disco-t ajánlom nektek! Nagyon fullos hely!Nagyon jó! smile
adamecz mária Dátum: 2011-05-31 16:12:34
Sziasztok! Hétfőn indulunk Paraliára. Tunátok valami infót mondani a Villa Thalassa Apartmanról? Ha valaki esetleg már volt ott az idén írjon róla pár szót (pl: milyen a tulaj, felszereltség) A Wifi ingyenes? Előre is köszönöm!