Kedves Eszter és Szandra!
Többször voltunk Paralián, nagyon jó kapcsolatunk volt Zsuzsival. Sokat beszélgettünk, nevettünk, mesélt egy-két érdekes dolgot "problémás" utasokról

Nem lesz könnyű Őt pótolni, de biztos vagyok benne, hogy mindent megfogtok tenni, hogy mindenkinek a legkellemesebb nyaralást biztosítsátok. Kívánok Nektek ehhez sok sikert és kitartást. Hamarosan találkozunk, szép napot nektek
Erika
Ui: sok fórumozó nevében kérhetném esetleg, hogy hetente egyszer-kétszer néhány szóban küldjetek időjárás és tenger hőmérséklet jelentést? Szerintem ez mindenkit foglalkozat, érdekel.