Kedves Éva!
Az irodában azt tanácsolták, kérdezzük meg Viola Esztert, hogy lehet-e Parálián horgászni és milyen feltételekkel. Itt a fórumon elérhető? Üdvözlettel: Anikió
Kedves Anikó!Most van folyamatban, hogy a megfelelő jelszóval ő is tudjon válaszolni a fórumon, reméljük max. 1 nap és ő is bekapcsolódik a beszélgetésbe.Tavaly itt más idegenvezetőnk volt, akivel már ilyenkor gördülékenyen mentek a dolgok, hamarosan ez Eszterrel és Szandrával ( ő a másik idegenvezetőnk) is így l. Amint él a rendszer, válaszolni fognak erre a "horgászós" kérdésre is.Addig is amiben tudok, segítek.Üdvözlettel: Éva