(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2011-05-18 19:47:02
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-18 19:44:50
Kedves Érdeklődők! Szerencsésen elhárultak a technikai problémáink, így ezentúl bátran forduljanak hozzánk kérdéseikkel! Igyekszünk mihamarabb válszolni! Szeretettel várjuk Önöket, itt Paralián! Üdv, Eszter és Szandra smile
Kedves Anikó! Sporthorgászat engedélyezett, tehát hozzatok nyugodtan felszerelést.
Grand Paralia Dátum: 2011-05-18 19:44:50
Keresztesné Huszár Anikó Márta írta ekkor: 2011-05-16 09:22:34
Sziasztok! Május 23-án indulunk Paráliára. Tud nekem felvilágosítást adni valaki, hogy lehet-e horgászni? Üdv:Anikó
Kedves Érdeklődők! Szerencsésen elhárultak a technikai problémáink, így ezentúl bátran forduljanak hozzánk kérdéseikkel! Igyekszünk mihamarabb válszolni! Szeretettel várjuk Önöket, itt Paralián! Üdv, Eszter és Szandra smile
Farkasné Varga Gyöngyi Dátum: 2011-05-18 19:37:10
Benedek Barnabás írta ekkor: 2011-05-18 18:55:31
Szia Gyöngyi Mozditható a szekrény mi is voltunk ott és összetoltuk az ágyat...
Kedves Barnabás! Köszönöm a visszajelzést a szobarendezgetésre vonatkozóan :) Már kezdtem azt hinni, nem is kapok választ....
Benedek Barnabás Dátum: 2011-05-18 18:55:31
Szia Gyöngyi Mozditható a szekrény mi is voltunk ott és összetoltuk az ágyat...
Grand Éva Dátum: 2011-05-17 21:01:36
Keresztesné Huszár Anikó Márta írta ekkor: 2011-05-17 20:53:09
Kedves Éva! Az irodában azt tanácsolták, kérdezzük meg Viola Esztert, hogy lehet-e Parálián horgászni és milyen feltételekkel. Itt a fórumon elérhető? Üdvözlettel: Anikió
Kedves Anikó!Most van folyamatban, hogy a megfelelő jelszóval ő is tudjon válaszolni a fórumon, reméljük max. 1 nap és ő is bekapcsolódik a beszélgetésbe.Tavaly itt más idegenvezetőnk volt, akivel már ilyenkor gördülékenyen mentek a dolgok, hamarosan ez Eszterrel és Szandrával ( ő a másik idegenvezetőnk) is így l. Amint él a rendszer, válaszolni fognak erre a "horgászós" kérdésre is.Addig is amiben tudok, segítek.Üdvözlettel: Éva