(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Nagy László Dátum: 2011-05-15 19:38:08
Kedves Grandéva, Szeretném megkérdezni, hogy a Villa Atlantis Apartman-ban van-e mikró? Üdvözlettel Laci
Grand Éva Dátum: 2011-05-14 21:46:05
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2011-05-13 08:29:16
Kedves Éva! Én is csatlakozni szeretnék Ivett kérdéséhez, milyen idő van Paralián? Kicsit melegszik már a tenger? A neten több oldalt is megnézve még nagyon hideg 14-15 fokos. Remélem csak elírás smile mert akkor három hét múlva a legjobb esetben is csak 17 fok körül lesz smile Szép napot, kellemes hétvégét Neked Üdv. Erika
Szia Erika! Ma este érkeztek meg az idegenvezetők Paraliára, remélem majd ők több infóval szolgálhatnak. Telefonon beszéltünk, a hőmérséklet jó 20 és 25 fok között van napközben, de este kicsit hűvös van. A tenger még ilyenkor teljesen normális, hogy 20 fok alatt van, hiszen ott is hűvös van télen,tavasszal.Ha a napos idő marad fokozatosan melegszik, de a tapasztalatunk szerint 20-22 foknál melegebbre nem kell számítani június elején. Üdv: Éva
Lesku Ivett Dátum: 2011-05-14 10:44:09
Farkas Franciska írta ekkor: 2011-05-13 20:15:19
Sziasztok!Milyen fakultatív programokat ajánlanátok?Kettőt szeretnénk választani,és fiatalok vagyunk:) 20 év körüliek.... :)
Szia!Én ajánlanám Panos quad túráját!Az tök jó! :) Athén is szép!
Farkas Franciska Dátum: 2011-05-13 20:15:19
Sziasztok!Milyen fakultatív programokat ajánlanátok?Kettőt szeretnénk választani,és fiatalok vagyunk:) 20 év körüliek.... :)
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-13 08:29:16
Kedves Éva! Én is csatlakozni szeretnék Ivett kérdéséhez, milyen idő van Paralián? Kicsit melegszik már a tenger? A neten több oldalt is megnézve még nagyon hideg 14-15 fokos. Remélem csak elírás smile mert akkor három hét múlva a legjobb esetben is csak 17 fok körül lesz smile Szép napot, kellemes hétvégét Neked Üdv. Erika