Kedves Éva! Én is csatlakozni szeretnék Ivett kérdéséhez, milyen idő van Paralián? Kicsit melegszik már a tenger? A neten több oldalt is megnézve még nagyon hideg 14-15 fokos. Remélem csak elírás

mert akkor három hét múlva a legjobb esetben is csak 17 fok körül lesz

Szép napot, kellemes hétvégét Neked
Üdv. Erika
Szia Erika! Ma este érkeztek meg az idegenvezetők Paraliára, remélem majd ők több infóval szolgálhatnak. Telefonon beszéltünk, a hőmérséklet jó 20 és 25 fok között van napközben, de este kicsit hűvös van. A tenger még ilyenkor teljesen normális, hogy 20 fok alatt van, hiszen ott is hűvös van télen,tavasszal.Ha a napos idő marad fokozatosan melegszik, de a tapasztalatunk szerint 20-22 foknál melegebbre nem kell számítani június elején. Üdv: Éva