Mi október 12-én szeretnénk Paráliára utazni Szegedről, busszal. Szeretném megtudni, hogy milyen fakultatív programra lehet még akkor elmenni. Mennyire hűvös már akkor az idő, és nyitva vannak e még az üzletek? Van még nyüzsgés, vagy már minden csendes? A választ előre is köszönöm.
Kedves Irén! A fakultatív programok létszámfüggőek. Az utolsó turnusban, ha összejön a létszám, akkor a Meteora, Skiathos, Athén, Olympos, Thessaloniki és Kalózhajó kirándulásokat indítjuk el. Sajnos ezen a héten sok eső esett és le is hűlt a levegő, de ma végre 5 nap után ismét kisütött a nap, és kezd melegedni a levegő. Ennek ellenére érdemes pulóvert, kabátot is hozni. Az üzletek nagy része még nyitva van, csak rövidebb a nyitvatartási idejük. Jó készülődést! Kedden találkozunk. Üdv: Zsuzsi