(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-10-09 13:13:36
Katona Irén írta ekkor: 2010-09-09 16:26:16
Mi október 12-én szeretnénk Paráliára utazni Szegedről, busszal. Szeretném megtudni, hogy milyen fakultatív programra lehet még akkor elmenni. Mennyire hűvös már akkor az idő, és nyitva vannak e még az üzletek? Van még nyüzsgés, vagy már minden csendes? A választ előre is köszönöm.
Kedves Irén! A fakultatív programok létszámfüggőek. Az utolsó turnusban, ha összejön a létszám, akkor a Meteora, Skiathos, Athén, Olympos, Thessaloniki és Kalózhajó kirándulásokat indítjuk el. Sajnos ezen a héten sok eső esett és le is hűlt a levegő, de ma végre 5 nap után ismét kisütött a nap, és kezd melegedni a levegő. Ennek ellenére érdemes pulóvert, kabátot is hozni. Az üzletek nagy része még nyitva van, csak rövidebb a nyitvatartási idejük. Jó készülődést! Kedden találkozunk. Üdv: Zsuzsi
Kathi Judit Dátum: 2010-10-04 09:46:10
Sziasztok! Mi a múlt héten jöttünk haza,és Panosnál laktunk a Caravelben! Nagyon jó és szép volt minden! Nekünk is volt egy nap amikor esett,de nem volt hideg,de ajánlom aki most megy vigyen vagy 2 darab hosszú ujjú felsőt,mert este már hűvös van! Nagyon jól éreztük magunkat,köszi Panos és családja, Zsuzsinak is köszönünk mindent!
Csepeli Tamásné Dátum: 2010-10-03 17:02:32
Sziasztok!Már csak 8 nap és indulunk :) Most néztem az időjárás előrejelzést esőt ígér az első 4 napra.Remélem azért jól fogjuk érezni magunkat.
Csepeli Tamásné Dátum: 2010-10-03 17:02:28
Sziasztok!Már csak 8 nap és indulunk :) Most néztem az időjárás előrejelzést esőt ígér az első 4 napra.Remélem azért jól fogjuk érezni magunkat.
Hevesi Roland Dátum: 2010-10-03 15:00:56
A fakultatív programokban az áll,hogy Athénba szombaton éjfélkor indul a busz.Azaz vasárnap reggelre ott vagyunk.XY interaktív utinapló 2010.08-i bejegyzése szerint viszont vasárnap nincs nyitva az Akropolisz!A lényegről lemaradnék?