(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Pálinkás Edina Dátum: 2010-09-25 12:47:19
A Józsi étteremben tényleg nagyon finom ételek vannak:-) Zsuzsi nem válaszolsz nekünk????
Dátum: 2010-09-23 15:31:29
Ágota!Köszönöm a választ!
Mikecs Enikő Dátum: 2010-09-23 13:08:35
Mi most jöttünk haza, és minden szuper volt.Kyriaki apartmanban voltunk, és nagyon meg voltunk elégedve. Mindenkinek ajánlani tudom. A házigazda és családja is nagyon kedvesek voltak. Üdvözletünket küldjük nekik és Panosznak és Zsuzsának is. Jó nyaralást mindenkinek aki ezután megy.
Barthelme Ágota Dátum: 2010-09-22 18:24:50
írta ekkor: 2010-09-15 16:01:53
Sziasztok!Paralián az idén volt a tengerben medúza?Köszönöm!
mi találtunk juniusban,de csak piciket és bentebb a tengerben
Barthelme Ágota Dátum: 2010-09-22 18:23:48
A nyár elteltével és a nyaralási élmények feldolgozása után, szeretnénk megköszönni a Grand toursnak, hogy ismét egy felejthetetlen nyaraláson vehettünk részt idén Görögországban! Az időjárás tökéletes volt, az apartman(pelagos) kifogástalan, tiszta, békés a háziak igazán vendégszeretőek voltak.A telepített képviselő, Zsuzsi mindig mindenben a segítségünkre állt és mosolyával a feszült haza indulást is feledtette. Már nagyon várjuk a következő nyarat, amikor ismét a Grand tours csapatával indulhatunk egy új országot felfedezni! Roli,Ági,csabi,süsü,Gyuszkó, Gyuszi, Rami, Ricsi