A nyár elteltével és a nyaralási élmények feldolgozása után, szeretnénk megköszönni a Grand toursnak, hogy ismét egy felejthetetlen nyaraláson vehettünk részt idén Görögországban! Az időjárás tökéletes volt, az apartman(pelagos) kifogástalan, tiszta, békés a háziak igazán vendégszeretőek voltak.A telepített képviselő, Zsuzsi mindig mindenben a segítségünkre állt és mosolyával a feszült haza indulást is feledtette. Már nagyon várjuk a következő nyarat, amikor ismét a Grand tours csapatával indulhatunk egy új országot felfedezni!
Roli,Ági,csabi,süsü,Gyuszkó, Gyuszi, Rami, Ricsi