Igen....a Caravell apartmanhaztol kb 150-200 meterre van egy Lidl....ott igen jok az arak...van egy masik gorog Supermarket de az nem eri meg...legalabbis szerintem...viszont a szorakozas az garantalt....csak aki csendre vagyik nem nagyon...de maskepp minden ok.Ajanlom a "Jozsi ettermet"finomak a kajak.Jo szorakozast
Köszönöm szépen a segítséget.:) már csak 24 nap:) a Józsi éttermét?Ő magyar?