(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Füz Anett Dátum: 2010-09-20 18:18:18
A Józsi éttermében van magyar étlap,magyarul beszélnek a pincérek!Nem lehet eltéveszteni nagy magyar zászló van az étterem előtt!
Wertmüller-Torma Ildikó Dátum: 2010-09-19 13:36:02
Kedves Zsuzsi! 2010. július 4-én azt írtad a Kyriakiban adnak törölközőt. Ez még most is így van? Válaszodat előre is köszönöm! Üdv, Ildikó
Csepeli Tamásné Dátum: 2010-09-17 09:55:09
David írta ekkor: 2010-09-14 15:22:45
Igen....a Caravell apartmanhaztol kb 150-200 meterre van egy Lidl....ott igen jok az arak...van egy masik gorog Supermarket de az nem eri meg...legalabbis szerintem...viszont a szorakozas az garantalt....csak aki csendre vagyik nem nagyon...de maskepp minden ok.Ajanlom a "Jozsi ettermet"finomak a kajak.Jo szorakozast
Köszönöm szépen a segítséget.:) már csak 24 nap:) a Józsi éttermét?Ő magyar?
Dátum: 2010-09-16 10:17:32
Köszi!!!
Füz Anett Dátum: 2010-09-15 21:30:14
MI nem találkoztunk és úgy tudom,h idén nem is volt!