Mi október 12-én szeretnénk Paráliára utazni Szegedről, busszal. Szeretném megtudni, hogy milyen fakultatív programra lehet még akkor elmenni. Mennyire hűvös már akkor az idő, és nyitva vannak e még az üzletek? Van még nyüzsgés, vagy már minden csendes? A választ előre is köszönöm.
szia mi is akkor megyünk.)) valószínű Pestről de ez még alakulhat .Remélem jólérezzük magunkat szia