Dorka!Mi voltunk a Meteoraknal,hát valami csodálatos volt nagyon megérte!Voltunk Skiathos szigetén ide 2óra busz és 2óra hajókázás után jutunk!Hát ez is gyönyörű volt!Voltunk még egy kalózhajón viszont azt nem annyira ajánlom helyette inkább béreljetek quadot és járjátok be a környéket!Athénba nem mentünk mivel az nagyon hosszú és igazából én annyi buszozás után nem vágytam arra,h megint egy csomót utazzunk!Ide szombat éjfélkor indul a program és reggelre vagy Athénba!Szóval lehet választani,de a Meteora és Skiathos kihagyhatatlan!
Köszönöm a gyors választ !

Miért nem tetszett Nektek a Kalózhajó?? Pedig arra várunk már nagyon...