Kedves Ildikó! A szobákat, mint ahogy a katalógusunk is írja, 14 órától lehet elfoglalni. Természetesen, ha hamarabb készen vannak a takarítással, korábban át lehet venni a szobát. Mivel most főszezon van és hétről hétre a legtöbb szobánk foglalt, ezért megkérném az autós, egyénileg érkező utasokat, hogy 13 óránál korábban ne érkezzenek meg, mert várniuk kell a szobákra. Az egyéni utasoknak minden esetben le kell nálam jelentkezniük. Ildikó,ha telefonon szóltok, hogy mikor érkeztek, akkor átmegyek én az Atlantishoz, de ti is eljöhettek a Caravelbe. Üdv: Zsuzsi
Szia Zsuzsi! Úgy döntöttünk, hogy kevés volt az idén a toloi nyaralás és az a néhány nap Paralian. Visszamegyünk! szeptember 14.-től leszünk a Pelagosban. A 204-est tudtuk lefoglalni. Úgy tudom, ott dupla ágy van. Reménykedem, hogy legalább 160 centi széles, máskülönben szűkös két hetünk lesz.

Ha szükséged lenne valamire, írj az
[email protected].