Csodás 1 hetet töltöttünk a Villa Atlantisba!:)Bárkinek bármi kérdése van írjon nyugodtan,majdnem minden fakultatív programon voltunk szívesen segítek!
Zsuzsi Neked köszönjük a sok segítséget és kitartás a nyár további részére!:)
Szia Anett! mi hétfőn megyünk a Villa Atlantisba. érdekelne ,hogy mennyire felszerelt a konyha,jó e a Wifi elérhetőség,takarót adnak e? Egy pár sort még írj az Atlantisról amit úgy gondolsz hogy fontos.milyenek kint az árak?Köszönöm
Füz Anett Dátum: 2010-08-12 20:46:17
Csodás 1 hetet töltöttünk a Villa Atlantisba!:)Bárkinek bármi kérdése van írjon nyugodtan,majdnem minden fakultatív programon voltunk szívesen segítek!
Zsuzsi Neked köszönjük a sok segítséget és kitartás a nyár további részére!:)
Vári Csaba Dátum: 2010-08-12 08:28:28
Vári Csaba írta ekkor: 2010-08-12 08:26:00
Helló!
Ha visszalapozol a július elejei hozzászólásaimhoz, ott találsz Atlantis véleményt, illetve, ha adsz e-mail címet, továbbítom neked is a részletesebb leírást.
Üdv Csaba
...jah, most látom, hogy már kint vagytok, akkor már mindent tudtok.
Vári Csaba Dátum: 2010-08-12 08:26:00
Csámpainé Gáspár Tímea írta ekkor: 2010-08-04 21:40:32
Szisztok!
Köszönöm a válaszokat,a bevásárlással kapcsolatban. MI a Hotel ATLANTIS-ban foglaltunk szállást. Ki tud róla vélemény mondani???
Helló!
Ha visszalapozol a július elejei hozzászólásaimhoz, ott találsz Atlantis véleményt, illetve, ha adsz e-mail címet, továbbítom neked is a részletesebb leírást.
Üdv Csaba
Pálinkás Edina Dátum: 2010-08-11 12:11:18
Szia Zsuzsi!Szeretnénk kérdezni tőled hogy tudod-e már hogy jövőre hol leszel idegen vezető:-) Mert jövőre nászútra megyünk már nem csak nyaralni mint idén!