Szia Mariann! Köszönöm szépen a segítséget. Olyan apróságok érdekelnének még, hogy ágynemű huzat és törölköző van-e, vagy kell vinni? Mi autóval megyünk, lehet valahol biztonságos helyen parkolni? Előre is köszi a segítséget!
Szia Rita!
Törölköző nincs, ágynemű sincs, csak egy paplanhuzat (nagyon elegendő az is, majd meglátod). De gondolom, ha hűvösebb lenne - amit én kizártnak tartok - adnak egy plédet a huzatba. Párnák persze vannak, huzattal. Mi pontosan a ház előtt parkoltunk, szinte az apartman előtt. De mindig volt elég hely. Első nap ahová beállt, mindenki oda állt vissza később is. Jó nyaralást!