(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Oszlánszki Enikő Dátum: 2010-08-07 22:17:14
Sziasztok! Mi aug. 9-én megyünk busszal a Hotel Atlantisba! Nyiregyházárol! Jön még valaki ebben az időben?
Repka József Dátum: 2010-08-07 19:58:25
Nagyné Bea írta ekkor: 2010-08-07 18:57:35
Szia Józsi mégegyszer! Írtad, hogy 9-én indultok, mivel mentek, busszal vagy egyénileg? S ha busszal, hol szálltok föl?
Szia Bea! 9-én este 6 óra körül indulunk kocsival.
Nagyné Bea Dátum: 2010-08-07 18:57:35
Repka József írta ekkor: 2010-07-13 17:42:48
Mi akkor megyünk csak a pelagosba. smile
Szia Józsi mégegyszer! Írtad, hogy 9-én indultok, mivel mentek, busszal vagy egyénileg? S ha busszal, hol szálltok föl?
Dátum: 2010-08-07 13:07:23
Kovács Rita írta ekkor: 2010-08-05 17:11:44
Szia Mariann! Köszönöm szépen a segítséget. Olyan apróságok érdekelnének még, hogy ágynemű huzat és törölköző van-e, vagy kell vinni? Mi autóval megyünk, lehet valahol biztonságos helyen parkolni? Előre is köszi a segítséget!
Szia Rita! Törölköző nincs, ágynemű sincs, csak egy paplanhuzat (nagyon elegendő az is, majd meglátod). De gondolom, ha hűvösebb lenne - amit én kizártnak tartok - adnak egy plédet a huzatba. Párnák persze vannak, huzattal. Mi pontosan a ház előtt parkoltunk, szinte az apartman előtt. De mindig volt elég hely. Első nap ahová beállt, mindenki oda állt vissza később is. Jó nyaralást! smile
Petrány Éva Dátum: 2010-08-07 09:14:36
Veres Lajos írta ekkor: 2010-08-06 10:18:59
Sziasztok mi augusztus 30 indulunk Paraliára Szeptember első hetét fogjuk kint tölteni.Milyen az idő Paralián erről szeretnék infót valakitől.Előre is köszi!
Szia! Honnan indultuk?Mi is akkor megyünk autóval Ózdról.