(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Risza89 Dátum: 2010-08-06 17:36:43
Syasztok!mi szeptember 14-től leszünk kint Paralian a Kyriaki apartmanba,és erről szeretnék infot kérni aki volt itt h milyen véleménnyel volt róla???és még az időjárásra is kiváncsiak lennénk? bár megnéztünk az elörejelzést elvileg jó idönk lesz...ha vki tudna vmi biztosabbat mondani kérem irja meg.elöre is kösszönjük.Rita&Szasza
Veres Lajos Dátum: 2010-08-06 10:18:59
Sziasztok mi augusztus 30 indulunk Paraliára Szeptember első hetét fogjuk kint tölteni.Milyen az idő Paralián erről szeretnék infót valakitől.Előre is köszi!
Kovács Rita Dátum: 2010-08-05 17:11:44
írta ekkor: 2010-07-21 20:24:47
Szia Rita! Július 06.-án jöttünk haza és a Pelagosban voltunk a földszint 103.-ban. Nekünk volt a legnagyobb teraszunk! Egyébként szép és tiszta hely, a berendezési tárgyak is ízlésesek, nekünk legalábbis tetszett! Kisgyerekkel (autóval) mentünk és amikor megérkeztünk, a tulaj - Maria - már reggel 8 órakor beengedett a szobába, nem kellett délutánig várni. Rögtön mondta, hogyha szükségünk van bármire, csak szóljunk. Maria minden reggel korán jön és felmossa a házat. Az apartmanokba nem jön be, de van mindenhol takarítóeszköz. Éjjel jó meleg lett volna, ha nincs légkondi. Szóval mi teljesen meg voltunk mindennel elégedve. Szólj, ha érdekel még valami! Jó készülődést és nyaralást! smile
Szia Mariann! Köszönöm szépen a segítséget. Olyan apróságok érdekelnének még, hogy ágynemű huzat és törölköző van-e, vagy kell vinni? Mi autóval megyünk, lehet valahol biztonságos helyen parkolni? Előre is köszi a segítséget!
Csámpainé Gáspár Tímea Dátum: 2010-08-04 21:43:40
Sziasztok! Még egy kérdés: Aug.10-én érkezünk Paraliára. Jön még valaki ebben az időben. Esetleg a Hotel Atlantisba?
Csámpainé Gáspár Tímea Dátum: 2010-08-04 21:40:32
Szisztok! Köszönöm a válaszokat,a bevásárlással kapcsolatban. MI a Hotel ATLANTIS-ban foglaltunk szállást. Ki tud róla vélemény mondani???