Szia Rita! Július 06.-án jöttünk haza és a Pelagosban voltunk a földszint 103.-ban. Nekünk volt a legnagyobb teraszunk! Egyébként szép és tiszta hely, a berendezési tárgyak is ízlésesek, nekünk legalábbis tetszett! Kisgyerekkel (autóval) mentünk és amikor megérkeztünk, a tulaj - Maria - már reggel 8 órakor beengedett a szobába, nem kellett délutánig várni. Rögtön mondta, hogyha szükségünk van bármire, csak szóljunk. Maria minden reggel korán jön és felmossa a házat. Az apartmanokba nem jön be, de van mindenhol takarítóeszköz. Éjjel jó meleg lett volna, ha nincs légkondi. Szóval mi teljesen meg voltunk mindennel elégedve. Szólj, ha érdekel még valami! Jó készülődést és nyaralást!
Szia Mariann! Köszönöm szépen a segítséget. Olyan apróságok érdekelnének még, hogy ágynemű huzat és törölköző van-e, vagy kell vinni? Mi autóval megyünk, lehet valahol biztonságos helyen parkolni? Előre is köszi a segítséget!