(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kusinczky Zsuzsanna Dátum: 2010-08-04 14:50:31
Grand Paralia írta ekkor: 2010-08-02 10:32:52
Kedves Zsu! Konkrétan Paralián nincs lehetőség búvárkodásra, a közelben kb.30km-re innen van egy búvárközpont. Amikor itt lesztek, majd elmondom pontosan, hol van és hogy tudtok eljutni oda, illetve a részleteket. Üdv: Zsuzsi
köszönöm Zsuzsi, izgatottan várom a lehetőséget :)
Kusinczky Zsuzsanna Dátum: 2010-08-04 14:42:43
Nagyné Bea írta ekkor: 2010-08-03 16:01:04
Szia Zsuzsi! Mi is 9-én indulunk Karcagról. A Caravelben leszünk. Ti hol szálltok fel? Mi 3-an megyünk családosan. smile
Szia Bea! Mi a Billysen fogunk lakni, és már alig várom, bár a buszos részt mellőzném, de remélem megéri majd :) jó készülődést!
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2010-08-04 08:53:48
Csámpainé Gáspár Tímea írta ekkor: 2010-08-03 21:02:15
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Aug.9-én utazunk Paraliára. Önellátók leszünk,ezért a kérdésem,hogy van-e a közelben bevásárlóközpont? (pl.TESCO, LIDL....)Köszönöm. Timi
Mi voltunk az idén a Lidli-be 1 alkalommal, de azért javaslom helyi élelmiszer boltok megnézését is, mert sokszor ott olcsóbb (úgy mint itthon) nembeszélve, hogy ott vannak görög élelmiszerek is. A boltba ahova jártam (remélem nemsokára ismét fogok :-) ) főtt kaja is volt, egész grill csirke kb. 4 euró, de volt sült, köretek, tésztafélék. Mindíg volt friss gyümölcs zöldség és minden nap mást akcióztak.
Petrány Éva Dátum: 2010-08-03 21:14:31
Csámpainé Gáspár Tímea írta ekkor: 2010-08-03 21:02:15
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Aug.9-én utazunk Paraliára. Önellátók leszünk,ezért a kérdésem,hogy van-e a közelben bevásárlóközpont? (pl.TESCO, LIDL....)Köszönöm. Timi
Szia!Igen van LIDL ott tudsz vásárolni kb annyiért mint itthon na persze az árfolyamtól függ hogy ép mennyi az euró.Ha van kérdésed szivesen válaszolok tavaly ott voltunk most meg 30.-án megyünk.Éva
Csámpainé Gáspár Tímea Dátum: 2010-08-03 21:02:15
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Aug.9-én utazunk Paraliára. Önellátók leszünk,ezért a kérdésem,hogy van-e a közelben bevásárlóközpont? (pl.TESCO, LIDL....)Köszönöm. Timi