Sziasztok! Én még új vagyok itt. Aug.9-én utazunk Paraliára. Önellátók leszünk,ezért a kérdésem,hogy van-e a közelben bevásárlóközpont? (pl.TESCO, LIDL....)Köszönöm. Timi
Mi voltunk az idén a Lidli-be 1 alkalommal, de azért javaslom helyi élelmiszer boltok megnézését is, mert sokszor ott olcsóbb (úgy mint itthon) nembeszélve, hogy ott vannak görög élelmiszerek is. A boltba ahova jártam (remélem nemsokára ismét fogok :-) ) főtt kaja is volt, egész grill csirke kb. 4 euró, de volt sült, köretek, tésztafélék. Mindíg volt friss gyümölcs zöldség és minden nap mást akcióztak.