(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Nagyné Bea Dátum: 2010-08-03 16:01:04
Kusinczky Zsuzsanna írta ekkor: 2010-07-30 10:38:45
Sziasztok! indulunk 9-én Paráliára. Az érdekelne, ha valaki tapasztalt, hogy lehet ott valahol búvárkodni? Rendes palackos merülésre gondolok! Köszi: Zsu jön még valaki 9-én? mi a megyünk csajok 6-an és a Billysbe fogunk lakni!
Szia Zsuzsi! Mi is 9-én indulunk Karcagról. A Caravelben leszünk. Ti hol szálltok fel? Mi 3-an megyünk családosan. smile
Grand Paralia Dátum: 2010-08-02 10:51:53
Szakály Ildikó írta ekkor: 2010-08-02 07:53:58
Szia Zsuzsi! Mi a jövőhéten keddre érünk oda Paraliára, mert egyénileg megyünk!Azt szeretném kérdezni, hogy amikor odaérünk reggel kb. keressünk meg Téged a Caravelben? Mi is az villa Atlantisban fogunk megszállni! Köszi a válaszod!
Kedves Ildikó! A szobákat, mint ahogy a katalógusunk is írja, 14 órától lehet elfoglalni. Természetesen, ha hamarabb készen vannak a takarítással, korábban át lehet venni a szobát. Mivel most főszezon van és hétről hétre a legtöbb szobánk foglalt, ezért megkérném az autós, egyénileg érkező utasokat, hogy 13 óránál korábban ne érkezzenek meg, mert várniuk kell a szobákra. Az egyéni utasoknak minden esetben le kell nálam jelentkezniük. Ildikó,ha telefonon szóltok, hogy mikor érkeztek, akkor átmegyek én az Atlantishoz, de ti is eljöhettek a Caravelbe. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-08-02 10:32:52
Kusinczky Zsuzsanna írta ekkor: 2010-07-30 10:38:45
Sziasztok! indulunk 9-én Paráliára. Az érdekelne, ha valaki tapasztalt, hogy lehet ott valahol búvárkodni? Rendes palackos merülésre gondolok! Köszi: Zsu jön még valaki 9-én? mi a megyünk csajok 6-an és a Billysbe fogunk lakni!
Kedves Zsu! Konkrétan Paralián nincs lehetőség búvárkodásra, a közelben kb.30km-re innen van egy búvárközpont. Amikor itt lesztek, majd elmondom pontosan, hol van és hogy tudtok eljutni oda, illetve a részleteket. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-08-02 10:28:48
Valuk Csaba írta ekkor: 2010-07-28 22:15:24
Szia Zsuzsi!Még egyszer köszönünk szépen mindent amit értünk tettél.Szerencsésen hazaértünk,Orosházára ma reggel 8 után értünk be.Jó egészséget kívánunk!Üdv:Valuk Csaba és Hódi Erika Jó éjszakát!
Sziasztok! Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek. További szép nyarat kívánok Nektek! Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-08-02 10:26:35
Szakály Ildikó írta ekkor: 2010-08-02 07:43:53
Szia Zsuzsi! A múlt héten jöttünk haza Paraliaról.Mindent köszönünk. Már indulnánk vissza:) Megtennéd, hogy elküldöd A villa Atlantis e-mail címét, mert megígértem nekik, hogy írok. Előre is köszi! Jó munkát! Erzsébet és családja
Sziasztok! Örülök, hogy jól telt a nyaralás. Az Atlantis e-mail címe:[email protected]. Üdv: Zsuzsi