(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szakály Ildikó Dátum: 2010-08-02 07:53:58
Szia Zsuzsi! Mi a jövőhéten keddre érünk oda Paraliára, mert egyénileg megyünk!Azt szeretném kérdezni, hogy amikor odaérünk reggel kb. keressünk meg Téged a Caravelben? Mi is az villa Atlantisban fogunk megszállni! Köszi a válaszod!
Szakály Ildikó Dátum: 2010-08-02 07:43:53
Szia Zsuzsi! A múlt héten jöttünk haza Paraliaról.Mindent köszönünk. Már indulnánk vissza:) Megtennéd, hogy elküldöd A villa Atlantis e-mail címét, mert megígértem nekik, hogy írok. Előre is köszi! Jó munkát! Erzsébet és családja
Füz Anett Dátum: 2010-07-30 14:17:11
Szia Rózsa!Mi is hétfőn megyünk!A busz egyébként nem szokott megállni tankolni,legalábbis mikor mi voltunk nem állt meg!Barátnőm most jött haza Görögből azt mondta,h ők tudtak tankolni is!
Kerezsi Rózsa Dátum: 2010-07-30 11:29:06
Sziasztok! Hétfőn indulunk busszal Paraliára. Kicsit aggódom a kinti benzin problémák miatt. Remélem a busz meg tudja oldani. Jön még valaki ezzel a járattal?
Kusinczky Zsuzsanna Dátum: 2010-07-30 10:38:45
Sziasztok! indulunk 9-én Paráliára. Az érdekelne, ha valaki tapasztalt, hogy lehet ott valahol búvárkodni? Rendes palackos merülésre gondolok! Köszi: Zsu jön még valaki 9-én? mi a megyünk csajok 6-an és a Billysbe fogunk lakni!