Sziasztok! Mi sajnos csak szeptember első hetében (7-14) tudunk menni,ugyhogy még csak irigykedve olvasom az élményeiteket. Tudnátok segíteni? Attól tartok hogy akkor már nem indítanak annyi fakultatív programot. Meteora,Skiathos,Klózhajó,Athén... Valakinek tapasztalat/vélemény?? Előre is nagyon köszönöm
Kedves Dorka! A programok létszámfüggőek. A Meteora, Skiathos biztosan elindul, arra mindig van elég jelentkező. A kalózhajó szintén el szokott indul, csak akkor nem indul el, ha viharos idő, vagy nagy szél van. Ebben az esetben felajánlunk egy másik napot, és ha akkor sem lenne jó idő, akkor visszaadjuk a pénzt. Tehát nincs ok aggodalomra, a legtöbb programunk el szokott indulni. Üdv: Zsuzsi