(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2010-07-29 20:53:22
Szia ,,zakynthosi Zsuzsi!Fotók mennek,ígérem!Sajnálom hogy nem futunk össze Kefalónián..Pedig te ajánlottad ki ne hagyjuk..Mi nem hagyjuk ki,csak te.Kár..Igen,hárman biztosan megyünk,de lehet bővül a csapat egy fővel..Augusztus 27.i turnussal érkezünk..Zoli,és Tünde Paralián voltak,nem találkoztál velük?Ki emlegetett?Csuklottunk!Puszi!
Valuk Csaba Dátum: 2010-07-28 22:15:24
Szia Zsuzsi!Még egyszer köszönünk szépen mindent amit értünk tettél.Szerencsésen hazaértünk,Orosházára ma reggel 8 után értünk be.Jó egészséget kívánunk!Üdv:Valuk Csaba és Hódi Erika Jó éjszakát!
Grand Paralia Dátum: 2010-07-28 18:44:11
Dorka írta ekkor: 2010-07-28 16:00:11
Sziasztok! Mi sajnos csak szeptember első hetében (7-14) tudunk menni,ugyhogy még csak irigykedve olvasom az élményeiteket. Tudnátok segíteni? Attól tartok hogy akkor már nem indítanak annyi fakultatív programot. Meteora,Skiathos,Klózhajó,Athén... Valakinek tapasztalat/vélemény?? Előre is nagyon köszönöm smile
Kedves Dorka! A programok létszámfüggőek. A Meteora, Skiathos biztosan elindul, arra mindig van elég jelentkező. A kalózhajó szintén el szokott indul, csak akkor nem indul el, ha viharos idő, vagy nagy szél van. Ebben az esetben felajánlunk egy másik napot, és ha akkor sem lenne jó idő, akkor visszaadjuk a pénzt. Tehát nincs ok aggodalomra, a legtöbb programunk el szokott indulni. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-28 18:33:27
Tide írta ekkor: 2010-07-25 13:48:00
Sziasztok!Mi augusztusban megyünk az Atlantisba.Tudna valaki segíteni ,hogy lehet e vinni kisállatot(cicát)? Üdv.Tide
Kedves Tide! Az apartmanokba nem lehet kisállatot hozni. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-07-28 17:25:38
Karkus István írta ekkor: 2010-07-25 11:16:58
Kedves Zsuzsi! Paráliára készülünk érdekelne, hogy tv melyik apartmanban van. Üdv Cszsuzsa
Kedves CSzsuzsa! A Kyriaki és a Pelagos apartman minden szobájában van tv, a többi apartmanban csak a társalgóban van egy tv. Üdv: Zsuzsi