Sziasztok! Azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak Parálián az idén, és fakultatív programként a Meteorákat választotta, be kell-e a nőknek még mindig öltözni (azaz hosszú szoknya, vállat lefedni)? Mert voltunk a Meteorákon régebben és akkor így kellett csinálni. Csak mert akkor vinnénk olyan ruhát is. Köszi
Kedves Bea! Igen a Meteorákon szigorú előírás van a ruházatot illetően. Nőknél fedett váll, hosszú szoknya, a férfiaknál térd alatt érő nadrág. az előírás Ha esetleg mégsem szeretnél hozni hosszú szoknyát, a kolostorok bejáratánál adnak. Üdv: Zsuzsi