(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-07-28 16:58:13
Nagyné Bea írta ekkor: 2010-07-12 21:26:27
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak Parálián az idén, és fakultatív programként a Meteorákat választotta, be kell-e a nőknek még mindig öltözni (azaz hosszú szoknya, vállat lefedni)? Mert voltunk a Meteorákon régebben és akkor így kellett csinálni. Csak mert akkor vinnénk olyan ruhát is. Köszi smile
Kedves Bea! Igen a Meteorákon szigorú előírás van a ruházatot illetően. Nőknél fedett váll, hosszú szoknya, a férfiaknál térd alatt érő nadrág. az előírás Ha esetleg mégsem szeretnél hozni hosszú szoknyát, a kolostorok bejáratánál adnak. Üdv: Zsuzsi
Dorka Dátum: 2010-07-28 16:00:11
Sziasztok! Mi sajnos csak szeptember első hetében (7-14) tudunk menni,ugyhogy még csak irigykedve olvasom az élményeiteket. Tudnátok segíteni? Attól tartok hogy akkor már nem indítanak annyi fakultatív programot. Meteora,Skiathos,Klózhajó,Athén... Valakinek tapasztalat/vélemény?? Előre is nagyon köszönöm smile
Tide Dátum: 2010-07-25 13:48:00
Sziasztok!Mi augusztusban megyünk az Atlantisba.Tudna valaki segíteni ,hogy lehet e vinni kisállatot(cicát)? Üdv.Tide
Kelemen Andrea Dátum: 2010-07-25 13:36:37
Simon Attila írta ekkor: 2010-07-25 10:53:11
Jah elfeledtem: júl. 26-án hétfőn indulunk 12 órakor.
Kedves Attila!Nagyon izgatottak vagyunk, mert most megyünk először és megnyugtatóan hatott véleménye az apartmanról.Honnan indulnak?
Karkus István Dátum: 2010-07-25 11:16:58
Kedves Zsuzsi! Paráliára készülünk érdekelne, hogy tv melyik apartmanban van. Üdv Cszsuzsa