(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Simon Attila Dátum: 2010-07-25 10:53:11
Jah elfeledtem: júl. 26-án hétfőn indulunk 12 órakor.
Simon Attila Dátum: 2010-07-25 10:36:25
Sziasztok! Mi Egerből indulunk a Karavell-be. A kyriaki megvolt 4 éve. Kifogástalan a szállás.
Kelemen Andrea Dátum: 2010-07-24 23:54:12
Bukor Csilla írta ekkor: 2010-07-24 21:22:24
Szia Andi! Mi Kalocsáról indulunk, előre láthatólag esti időpontban (8-9 óra körül) és azt terveztük, hogy Tompánál megyünk át, mert elvileg ott kisebb a forgalom.
Na szia!Tompához mikor értek oda?Mert mi is gondolkodtunk, hogy ott jobb lesz, és akkor ott tudnánk találkozni, ha benne vagytok, hogy együtt menjünk.Akkor mi úgy indulnánk innen, hogy ott találkozunk.Cserélhetünk telefonszámot e-mailben:[email protected] az enyém.
Bukor Csilla Dátum: 2010-07-24 21:22:24
Kelemen Andrea írta ekkor: 2010-07-24 16:30:25
Szia Csilla!Mi Békéscsabáról indulunk még pontosan nem tudjuk mikor, valószínűleg késő délután.Úgy tervezzük Röszkénél megyünk át.És ti?
Szia Andi! Mi Kalocsáról indulunk, előre láthatólag esti időpontban (8-9 óra körül) és azt terveztük, hogy Tompánál megyünk át, mert elvileg ott kisebb a forgalom.
Bukor Csilla Dátum: 2010-07-24 21:12:33
írta ekkor: 2010-07-24 19:19:12
Szia Csilla! Odafelé menet egész pontosan 17,5 euro-t fizettünk összesen a kapuknál, de éjszaka Macedoniában találomra ment a tarifa, általában 2 - 3 euro volt. Visszafelé nappal már olcsóbb volt és "papírt" is adtak róla. Szerbiában 1 - 3,5 euró kapuk vannak, de a 2 euro a jellemző. A Belgrád - Nis szakasz a leghosszabb, ott 7,5 euro.
Köszönöm Mariann a válaszodat, sokat segítettél vele! smile