Szia, Erika!
Megérkeztünk éjjel így gyorsan jelentkezem is.Sajnos, mi nem tudtunk wifivel csatlakozni az apartmanban, de biztos a mi készülékünkben volt a hiba. Az apartman és a berendezése egyszerű, de szép és tiszta. Mi elég picinek találtuk, eddig tágasabb apartmanokba botlottunk bele, bár elfértünk. Hárman, a párommal és a 6 éves lányunkkal voltunk. Felszereltségét tekintve igen szűkös a konyha, bár mi max. virslit főztünk így nem különösebben zavart. Nincs sem mosogatószer, sem szivacs mondjuk a mosogatáshoz, pont három pohár, három tányér és evőeszköz van csak. Az erkély a hátsó, helyes kis udvarra néz, reggel és délelőtt süt a nap oda, később kellemesen árnyékos. Mi kértük helyben a klímát, mert piszok meleg volt, így jókat lehetett aludni. A szobát tekintve egy kicsi akasztós szekrény van, egy fésülködő asztal, éjjeli szekrényke, és persze három ágy. Na hát kapásból ennyi. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok. Igaz kissé irigykedve is, mert nagyon jól éreztük magunkat!!! Üdv: Évi
Szia Évi! Nagyon köszönöm az infókat, remélem nagyon jól telt a nyaralás.Azt szeretném még megkérdezni, hogy mikró nincs az apartmanban? Illetve, hogy a határon volt e valami gond, bogaraskodtak-e, illetve vártatok-e sokat, és mennyi idő alatt értetek ki a busszal? Már alig várom, hogy mi is elinduljunk. De a hétfő már itt van nagyon hamar. Szia. Erika