Szia! Mi is a Caravelben leszünk, nagyon ajánlották, de egyre jobban sejtem, miért is:D Köszönöm az információkat megintcsak, segítettél, egyre jobban várjuk:) Ketten megyünk mi is, tervezzük a két bőröndöt, és egyre jobban plusz még egyet:) Zsuzsira is egyre jobban kíváncsiak vagyunk, sokszor olvastam már itt a nevét. Lenne még egy kérdés: költőpénzt ti kb mennyit vittetek magatokkal?? Egy hét múlva ilyenkor...ma vettük nyakpárnát, már mehetnénk most is:) Kedves vagy, hogy az élményeid megosztottad velünk, ha hazajövünk, írok Neked, mi "változott":D
Örülök hogy segítettem.

Én is kb. ugyanígy izgultam már hetekkel az indulás előtt.

Költőpénz...mi úgy emlékszem, 110ezer ft-ot váltottunk be, bár hoztunk is haza belőle egy keveset, de tényleg mindenre költöttünk...kaja-pia, kirándulás, ajándékok...szóval elég volt mindenre. Ott is lehet váltani ft-ot euro-ra, úgyhogy ha visztek magatokkal, akkor megoldható, biztos ami biztos.:-) És várom a beszámolót, ez természetes.