(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Komonyi Anett Dátum: 2010-07-16 19:01:12
Füz Anett írta ekkor: 2010-07-16 14:32:10
Anett!Mi az Atlantisba leszünk és Debrecenbe szállunk fel!:)
Anett!Mi Tiszaújvárosban szállunk fel!Te kivel jössz?Barátok, vőlegény...?Próbáltalak megkeresni Iwiw-en de csak egy nánási Füz Anettot találtam.te vagy az:)?
Füz Anett Dátum: 2010-07-16 14:32:10
Anett!Mi az Atlantisba leszünk és Debrecenbe szállunk fel!:)
Vári Csaba Dátum: 2010-07-16 09:13:50
Domonkos Györgyi írta ekkor: 2010-07-14 10:50:18
Sziasztok! Mi módosítottunk az Atlantiszra. Jön -e valaki aug 17-24ig oda vagy a közelbe. 4-en megyünk fiatalok. Bulizós társaság! :)
...kár volt
Kis Richárd Ádám Dátum: 2010-07-16 09:05:29
-------------------------------------------------------------------------------- Sziasztok!Most nézem az időjárást 07.16án 09h kor paráliáról s az hogy lehet,hogy a http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR041|PARALIA&metric=1 július 30.ra 34fokot mutat,,a http://www.meteoprog.hu/hu/review/Paralia/ meg 23fokot ugyanarra a napra.?? Szerintetek melyik a jobb?melyik vált be jobban eddig?
Petrány Éva Dátum: 2010-07-15 19:55:02
Sziasztok!Kocsival megyünk a Pelagos apartmanba aug 31-én Ózdról, jön valaki ebben az időpontban?