(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Domonkos Györgyi Dátum: 2010-07-14 10:50:18
Sziasztok! Mi módosítottunk az Atlantiszra. Jön -e valaki aug 17-24ig oda vagy a közelbe. 4-en megyünk fiatalok. Bulizós társaság! :)
Füz Anett Dátum: 2010-07-14 10:43:18
Szia Erika!Odakint Zsuzsi fog várni a grand tours idegen vezetője aki nagyon kedves,segítőkész.Ha itt kérdezel és van ideje válaszol is!A cigivel kapcsolatba ha visszább keresel már azt hiszem írtak.
Szilágyi Erika Dátum: 2010-07-13 19:06:11
Sziasztok! Július 26-án indulunk Paraliára, a Billi's-ben leszünk. Jön valaki akkor? Apropó, tud valaki arról információt, hogy dohányárut, mennyit lehet kivinni, illetve, hogy ki fog bennünket kint várni? Kösz Erika
Repka József Dátum: 2010-07-13 17:42:48
Nagyné Bea írta ekkor: 2010-07-13 14:57:24
Szia Józsi! Köszi szépen az infót! Jön valaki aug. 10-17-ig a Caravelbe?
Mi akkor megyünk csak a pelagosba. smile
Nagyné Bea Dátum: 2010-07-13 14:57:24
Repka József írta ekkor: 2010-07-13 07:48:34
Szia Bea! Igen be kell öltözni de ha csak ezért akarsz hosszú ruhát vinni akkor nem kell mert ott adnak arra az időre ruhát. Úgy néz ki mint itthon a rabruha de a célnak megfelel smile
Szia Józsi! Köszi szépen az infót! Jön valaki aug. 10-17-ig a Caravelbe?