(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Komonyi Anett Dátum: 2010-07-15 19:36:49
Füz Anett írta ekkor: 2010-07-09 21:11:19
Jah,bocsi tényleg!Szóval akkor Komonyi Anett ti hol szálltok fel és,hol fogtok megszállni?:)
Szia Füz Anett!:)mi a Kyriaki apartmanban szállunk majd meg és ti?
Szilágyi Erika Dátum: 2010-07-15 18:14:26
Szia Zsuzsi! Azt az infót kaptam, hogy Te fogsz kit várni bennünket Paralián. Légyszi segíts nekem abban, hogy dohányárut mennyi lehet kivinni a buszon. Úgy értesültem, hogy kint drága, ezért 1 kartonnal szeretnék ki vinni. Várom válaszod! Előre is köszi, Erika.
Szilágyi Erika Dátum: 2010-07-15 18:08:48
Füz Anett írta ekkor: 2010-07-14 10:43:18
Szia Erika!Odakint Zsuzsi fog várni a grand tours idegen vezetője aki nagyon kedves,segítőkész.Ha itt kérdezel és van ideje válaszol is!A cigivel kapcsolatba ha visszább keresel már azt hiszem írtak.
Szia Anett! Köszi az infót, próbálom akkor a Zsuzsit kérdezni a többiről. Még egyszer köszi! Erika
Kelemen Andrea Dátum: 2010-07-15 08:24:40
Sziasztok!Látom többen indulunk július 26-án ,mi kocsival megyünk Békéscsabáról a Kyriaki apartmanba.Valaki kocsival nem indul ebben az időpontban, mi most megyünk először Görögországba.:)
Kunos Nikolett Dátum: 2010-07-14 22:21:55
Sziasztok! Mi júl.26-án utazunk Paraliára, és infókat szeretnék összeszedni, mi az ajánlott főleg a buszos útra(ruha, csomag, hűtőtáska, párna, klíma?). Most megyünk először ilyen hosszú útra busszal, nem igazán tudjuk mi a hasznos tárgy ilyenkor. Segítségeteket előre is köszönjük. Jó éjszakát: Niki