Kedves Betti! A szobákat hivatalosan 14 órától lehet elfoglalni. Ha hamarabb végeznek a takarítással, akkor természetesen korábban át lehet venni a szobákat. Én mégis az egyénileg érkező utasoknak azt ajánlom, hogy 12-13 óra előtt ne érkezzenek meg. Általában ez az az időpont, amikorra már szinte biztosan készen vannak a szobák. Üdv: Zsuzsi
Szia Zsuzsi!Köszönöm szépen a választ és kb 1 hét múlva találkozunk.Betti