(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kis Richárd Ádám Dátum: 2010-07-13 08:18:12
Sziasztok!Jó reggelt!Valaki tudna segíteni,hogy hogy jutunk el Paráliáról a Magic parkba s,hogy a Waterlandba és vissza?Elöre is köszönjük! Viki
Repka József Dátum: 2010-07-13 07:48:34
Nagyné Bea írta ekkor: 2010-07-12 21:26:27
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak Parálián az idén, és fakultatív programként a Meteorákat választotta, be kell-e a nőknek még mindig öltözni (azaz hosszú szoknya, vállat lefedni)? Mert voltunk a Meteorákon régebben és akkor így kellett csinálni. Csak mert akkor vinnénk olyan ruhát is. Köszi smile
Szia Bea! Igen be kell öltözni de ha csak ezért akarsz hosszú ruhát vinni akkor nem kell mert ott adnak arra az időre ruhát. Úgy néz ki mint itthon a rabruha de a célnak megfelel smile
Nagyné Bea Dátum: 2010-07-12 21:26:27
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni azoktól, akik már voltak Parálián az idén, és fakultatív programként a Meteorákat választotta, be kell-e a nőknek még mindig öltözni (azaz hosszú szoknya, vállat lefedni)? Mert voltunk a Meteorákon régebben és akkor így kellett csinálni. Csak mert akkor vinnénk olyan ruhát is. Köszi smile
Ács-Nagy Bernadett Dátum: 2010-07-12 08:21:51
Grand Paralia írta ekkor: 2010-07-11 10:08:45
Kedves Betti! A szobákat hivatalosan 14 órától lehet elfoglalni. Ha hamarabb végeznek a takarítással, akkor természetesen korábban át lehet venni a szobákat. Én mégis az egyénileg érkező utasoknak azt ajánlom, hogy 12-13 óra előtt ne érkezzenek meg. Általában ez az az időpont, amikorra már szinte biztosan készen vannak a szobák. Üdv: Zsuzsi
Szia Zsuzsi!Köszönöm szépen a választ és kb 1 hét múlva találkozunk.Betti
Grand Paralia Dátum: 2010-07-11 12:04:33
írta ekkor: 2010-07-07 17:53:33
Szia Zsuzsi! A csomag nem sokkal ezelőtt célba ért, remélem nem lett baja a hosszú úton. Itt tegnap óta zuhog az eső és 12 C fok van... Az előbb majdnem meg is fagytunk. Neked pedig jó "napozást"! (Á, egy kicsit sem irígylünk..) smile Mariann, Zoli, Levi
Sziasztok! Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek. Még egyszer köszi, hogy elvittétek a csomagomat. További szép nyarat kívánok Nektek! Zsuzsi