Sziasztok!. Július 26-án indulunk Paraliára a Billy'S apartmanban lesz a szállásunk. Ha valaki volt már ebben az apartmanban akkor, írjon már nekem egy pár szót róla, hogy milyen. Az első emeleten leszünk a 2. szobában. Azt már azt hiszem olvastam, hogy talán nincsen törölköző. Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv. Erika
Kedves Erika!
Mi nemrég jöttünk haza a Billy's-ből. Az apartman nagyon szép, ágynemű van, törölköző nincs. A konyha elég jól felszerelt, bár konzervbontót, dugóhúzót stb. nem árt vinni. Nagyon jó helyen van, többnyire csendes. A Caravel közvetlen szomszéd, a felejthetetlen Panos-szal. A Gt-s idegenvezető nagyon aranyos és segítőkész, úgyanúgy mint a Billy's tulajdonosnője.
(Andynak: szerintem a Caravel-ben sincs törölköző.)
Ha valami kérdés még lenne, nagyon szívesen válaszolok, hiszen felejthetetlen két hetet töltöttünk el ott.