Kedves Ildi! Ha van időd, lenne pár kérdésem! Hány fok van kint, mennyi kb a tenger? Éttermi árak is érdekelnének! milyen napokra szervezik az egyes fakultatív programokat? Most ennyi jut eszembe

Köszi a választ és nagyon jó nyaralást! Zsuzsa
Szia! A tenger igen kellemes szinte langyos és nagyon tiszta. Ma is rengeteget fürödtünk. MEDÚZA MENTES (2009-ben rengeteg volt) !!! Legalábbis vasárnap óta nem láttunk egyet sem. Más élősködő szerintem nem gond (kishal :-)). Az árak mint az előző években, éttermeknél kedvezményt is adnak. Gyros tál 5 euró körül. Étterem se drága. Várják a betérőket, ha másodszor mész ugyanoda, garantáltan többet kapsz. A fakultatív programokat az első nap elmondják. Mi előző évben voltunk kalózhajón és quad túrán, mindkettő jó volt. Üdv.:Ildikó