Kedves Zsuzsi!
A családommal július 6-án érkezünk.Tegnap itthon az újabb sztrájkhullámról szóltak a hírek. Szeretném megkérdezni, hogy mi tapasztalható ebből Paralián, illetve az utazás során a határátlépést érintette-e a sztrájk? Mikor érkezett meg az előző turnus?
Sziasztok!
A vasaló dolog érdekelne engem is, bár mi most a Billys-be megyünk. Akinek van tapasztalata a szállásról, illetve, hogy mit érdemes vinni, kérem írja meg. A szobánk a 2. emeleten lesz, és a hátsó parkra v. utcára néz.