HVG: "Kedden egy újabb általános sztrájk okoz jelentős fennakadásokat Görögországban: bezárnak a közhivatalok, az iskolák, a bankok, a kórházakban csak sürgősségi ellátás lesz, gyakorlatilag leáll a tömegközlekedés, törölnek 100 belföldi járatot - a nemzetközi forgalomban viszont nem lesznek fennakadások -, s várhatóan leáll majd a kompközlekedés is a szigetek felé". Ha a fentiek egyikét sem akarjátok tegnap :) igénybe venni, akkor semmi gond.