(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lázók Tamás Dátum: 2010-06-30 19:52:59
SZIASZTOK!VALAKI MEG TUDJA MONDANI HOGY A CARAVEL APARTMANBAN ADNAK E TÜRÖLKÖZŐT, ÁLL E EVŐESZKÖZ ÉS EDÉNY RENDELKEZÉSRE ÉS TUDNAK E VASALÓT KÖLCSÖNADNI? KÖSZÖNÖM! TAMÁS
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2010-06-30 19:22:29
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-06-30 09:57:00
Sziasztok! Indult már az idén valaki Kecskemétről busszal?? Pontosan indul a busz az Auchan-tól 16.15-kor? Andy
Szia.Mi indultunk Kecskemétről,most júniusban,és 10percet késett csak a busz.Szerintem legyetek ott időben.Az első,viszont 5percel hamarabb itt volt.Üdv,jó nyaralást nektek!
Repka József Dátum: 2010-06-30 11:18:04
Kis Richárd Ádám írta ekkor: 2010-06-29 17:28:40
Üdv mindenkinek! József:Bocs de miért írtad a macedón határőrös dolgot?A quad túrán Panos átvisz macedóniába?S ha B.kategóriással megyek quadozni?Kicsit nem értem ,bocs,lefárasztottak a munkahelyen... smile Andrea köszi:),viszont!
Szia Richárd! Két teljesen különböző dologra adtam választ Andreának. Az első a quadra való jogosítvány volt. A második a nemzetközi jogosítvány aminek a quadhoz semmi köze. Az a gépkocsival Görögországba utazókat érintette 2-3 éve amikor a Macedón határőrök azzal szereztek egy kis plusz keresetet maguknak hogy a nemzetközi jogosítványt kértek a gépkocsi vezetőtől és ha nem volt akkor néhány euro fejében anélkül is tovább engedtek. A vicc hogy már akkor sem kellett a nemzetközi jogsi. Ezért írtam hogy a határőr lejmolt.
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-06-30 09:57:00
Sziasztok! Indult már az idén valaki Kecskemétről busszal?? Pontosan indul a busz az Auchan-tól 16.15-kor? Andy
Vári Csaba Dátum: 2010-06-30 08:48:19
HVG: "Kedden egy újabb általános sztrájk okoz jelentős fennakadásokat Görögországban: bezárnak a közhivatalok, az iskolák, a bankok, a kórházakban csak sürgősségi ellátás lesz, gyakorlatilag leáll a tömegközlekedés, törölnek 100 belföldi járatot - a nemzetközi forgalomban viszont nem lesznek fennakadások -, s várhatóan leáll majd a kompközlekedés is a szigetek felé". Ha a fentiek egyikét sem akarjátok tegnap :) igénybe venni, akkor semmi gond.