Szia! Mi most megyünk először kocsival, junius 22 től. Milyenek az árak, mit érdemes ithonról vinni? Milyen a víz? Előre is köszi.
Szia a supermarketekben minden nagyábol a hazai áraknak megfelel!! Pl.: Sör 0,48€, Kenyér 0,56€
Ami drága az ásványviz azt CSAK a Liddli ben érdemes venni!!!
Mi vittünk magunknak kaját, bár ettünk ott is, egy Rántott szelet menü 4-5€
Üdv Kati