(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Miklos Katerina Dátum: 2010-05-28 10:41:02
Szívos Zoltán írta ekkor: 2010-05-27 19:03:13
Szia! Mi most megyünk először kocsival, junius 22 től. Milyenek az árak, mit érdemes ithonról vinni? Milyen a víz? Előre is köszi.
Szia a supermarketekben minden nagyábol a hazai áraknak megfelel!! Pl.: Sör 0,48€, Kenyér 0,56€ Ami drága az ásványviz azt CSAK a Liddli ben érdemes venni!!! Mi vittünk magunknak kaját, bár ettünk ott is, egy Rántott szelet menü 4-5€ Üdv Kati
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-05-27 20:25:10
Telek Tünde írta ekkor: 2010-05-27 08:30:38
Szia Andrea! Mi is akkor megyünk Paráliára, csak mi az Atlantisba. Már nagyon várjuk! Még mi sem voltunk Görögbe. Hatvanba szállunk fel a buszra. A párommal és 14 éves fiammal megyünk. Remélem találkozunk :-)
Szia !! Örülök, hogy végre egy valaki jelentkezett, aki 07.13-tól jön Paraliára, vagyis 12-én indulunk. Szerintem egy busszal fogunk menni! Remélem lesz lehetőségünk megismerkedni. Addig is türelmetlenül várom a nyaralást, de gondolom ti is. Andi
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-05-27 20:22:25
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-27 14:03:06
Hello mindenki!! Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!! Üdv Kati smile
Szia !! Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen fakultatív programon voltatok és milyen volt és mennyibe került? Milyen hosszú volt a buszút. A határon gyorsan átértetek? Örülök, hogy nagyon jól sikerült a nyaralásod !!! További jó nyaralást kívánok. Andi
Szívos Zoltán Dátum: 2010-05-27 19:03:13
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-27 14:03:06
Hello mindenki!! Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!! Üdv Kati smile
Szia! Mi most megyünk először kocsival, junius 22 től. Milyenek az árak, mit érdemes ithonról vinni? Milyen a víz? Előre is köszi.
Póczáné Boncz Andrea Dátum: 2010-05-27 15:53:03
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-27 14:03:06
Hello mindenki!! Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!! Üdv Kati smile
Szia! Örülök hogy jól éreztétek magatok!Azt szeretném megtudni hogy hol sikerült buszra szállnotok?Győrben?Vagy ment Fertőszentmiklósról?És pontosan hány órakor indult a busz? Előre is köszi a választ.