(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Veér Zoltán Dátum: 2010-05-27 15:29:54
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-27 14:03:06
Hello mindenki!! Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!! Üdv Kati smile
Kérdések? hát azok vannak :) Milyen az idő, mennyit érezni az országos feszültségből, milyen part, a víz, és változtak-e az árak :) hirtelen csak ennyi :D
Major Judit Dátum: 2010-05-27 14:25:32
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-27 14:03:06
Hello mindenki!! Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!! Üdv Kati smile
Szia Kati! Mi 7-én indulunk, és mi is a Pelagosban leszünk. Mesélj róla, kérlek! Felszereltség, távolság a parttól, a központtól, tisztaság, árak a városban... Mi egy földszinti szobát kaptunk. Köszi az infókat előre is! Judit
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-27 14:03:06
Hello mindenki!! Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!! Üdv Kati smile
Telek Tünde Dátum: 2010-05-27 08:30:38
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-05-25 21:32:42
Sziasztok!! Jön valaki PARALIÁRA Júl. 13-20-ig busszal ? Mi Kecskeméten szállunk fel és a Caravel apartmanba lesz a szállásunk. Férjemmel, 15 éves fiammal és a 12 éves lányommal megyünk. Már nagyon várjuk!! Még soha nem voltunk Görögbe!! Darabosné
Szia Andrea! Mi is akkor megyünk Paráliára, csak mi az Atlantisba. Már nagyon várjuk! Még mi sem voltunk Görögbe. Hatvanba szállunk fel a buszra. A párommal és 14 éves fiammal megyünk. Remélem találkozunk :-)
Pálinkás Edina Dátum: 2010-05-26 17:04:42
Jön valaki 31-én PARALIÁRA????Nagyon jó lesz!!!!