Hello mindenki!!
Mi most jöttünk haza Paráliárol, nagyon jó volt az idö is meleg volt és fürötünk is egész héten!! A PELAGOS apartmant mindenkinek ajánlom!!!! Ha valakinek lenne kérdése csak szoljon!!! Szivessen megosztom a tapasztalataimat!!!
Üdv Kati
Szia Kati! Mi 7-én indulunk, és mi is a Pelagosban leszünk.
Mesélj róla, kérlek! Felszereltség, távolság a parttól,
a központtól, tisztaság, árak a városban...
Mi egy földszinti szobát kaptunk.
Köszi az infókat előre is!
Judit