Mi az előző évben is Paralián voltunk a Pelagosba és most is szintén oda megyünk, ez a szállást minősíti gondolom pozitívan. Az árak kicsit magasabbak mint itthon, de van Aldi a szállástól nem olyan messze. A gyrosozók jók, de mi is leteszteltük és a szerintünk legjobbhoz mentünk. Minden alkalommal többet adtak

. Ez az étteremre is igaz. Van helyi élelmiszer bolt a szállástól kb. 2 percre, nem drága. Osztom az Andrea hozzászólását, mi is drága fagyizóba voltunk 2008-ban de megtaláltuk a sokkal finomabb és olcsóbbat. A családom már alig várja, hogy csoki fagyit ehessen. Osszegezve, kevesebbet költünk kint, mint bárhol Mo-n. ha nyaralunk.
Szia!
Neked is nagyon köszönöm!
Aranyosak vagytok, hogy segítetek az infókkal!
Ti mikor mentek idén Paráliára?
Üdv:
Judit