(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Veér Zoltán Dátum: 2010-05-26 11:18:45
Vári Csaba írta ekkor: 2010-05-14 12:10:24
Szia Beatrix! Akkor úgy tűnik babás turnus lesz. Mi egy 2 éves picurral megyünk az Atlantis-ba ugyanekkor. Üdv Csaba smile
Hú az jó :) Mi is 2 éves kisfiunkkal megyünk júni 15-től az Atlantisba, és a társaság másik fele is 5 éves kislánnyal jön.
Veér Zoltán Dátum: 2010-05-26 11:11:25
Sziasztok! Mi június 15-től leszünk az Atlantisban egy hétig (14-én kisbusszal indulunk itthonról). Lesz még magyar akkoriban a Villában? :)
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-05-25 21:32:42
Sziasztok!! Jön valaki PARALIÁRA Júl. 13-20-ig busszal ? Mi Kecskeméten szállunk fel és a Caravel apartmanba lesz a szállásunk. Férjemmel, 15 éves fiammal és a 12 éves lányommal megyünk. Már nagyon várjuk!! Még soha nem voltunk Görögbe!! Darabosné
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2010-05-25 21:07:41
Júni 29-én szinte váltunk. Előző évi árak: gyros. 1.5 €, tálban: 2,5 € fagyi 0,8 €, jeges kávé amiért a parton egész nap lehetsz 2 €, de mi kocsival mentünk a kicsit messzebb lévő stranhoz, nem olyan zsúfolt. Pizza szinte a szállás mellett rendesen olaszok finom 12€.
Major Judit Dátum: 2010-05-25 12:37:27
Csontosné Mészáros Ildikó írta ekkor: 2010-05-25 07:26:33
Mi az előző évben is Paralián voltunk a Pelagosba és most is szintén oda megyünk, ez a szállást minősíti gondolom pozitívan. Az árak kicsit magasabbak mint itthon, de van Aldi a szállástól nem olyan messze. A gyrosozók jók, de mi is leteszteltük és a szerintünk legjobbhoz mentünk. Minden alkalommal többet adtak smile . Ez az étteremre is igaz. Van helyi élelmiszer bolt a szállástól kb. 2 percre, nem drága. Osztom az Andrea hozzászólását, mi is drága fagyizóba voltunk 2008-ban de megtaláltuk a sokkal finomabb és olcsóbbat. A családom már alig várja, hogy csoki fagyit ehessen. Osszegezve, kevesebbet költünk kint, mint bárhol Mo-n. ha nyaralunk.
Szia! Neked is nagyon köszönöm! Aranyosak vagytok, hogy segítetek az infókkal! Ti mikor mentek idén Paráliára? Üdv: Judit