Sziasztok! Üdvözlök Mindenkit! Mi június 7-én indulunk Paráliára busszal.
Eddig Görögországban még csak Sartin voltunk.
Érdeklődni szeretnék, hogy kb. milyen árak vannak.
Alapvető élelmiszerek, éttermi árak, gyorskaja, ilyesmi.
A fakultatív programok árai kb. aktuálisak,
amik a honlapon vannak?
Ugyanis egyelőre ötletem sincs, mennyi pénzt váltsak.
Nagyon köszönöm a segítséget!
Üdv:
Judit
Mi az előző évben is Paralián voltunk a Pelagosba és most is szintén oda megyünk, ez a szállást minősíti gondolom pozitívan. Az árak kicsit magasabbak mint itthon, de van Aldi a szállástól nem olyan messze. A gyrosozók jók, de mi is leteszteltük és a szerintünk legjobbhoz mentünk. Minden alkalommal többet adtak

. Ez az étteremre is igaz. Van helyi élelmiszer bolt a szállástól kb. 2 percre, nem drága. Osztom az Andrea hozzászólását, mi is drága fagyizóba voltunk 2008-ban de megtaláltuk a sokkal finomabb és olcsóbbat. A családom már alig várja, hogy csoki fagyit ehessen. Osszegezve, kevesebbet költünk kint, mint bárhol Mo-n. ha nyaralunk.