(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Major Judit Dátum: 2010-05-21 13:00:54
Sziasztok! A pótágy dolog engem is érdekelne. Mi a Pelagosba megyünk. Köszönöm!
Zsófia Dátum: 2010-05-20 20:54:48
hello ! kiriaki szállodába megyünk nyaralni 4ágyas szobába, de lenne egy 5dik személy is... azt szeretnénk megtudni h tudnak e pótágyat betenni és h akkor mennyit kell fizetni ?
Major Judit Dátum: 2010-05-20 14:48:09
Sziasztok! Üdvözlök Mindenkit! Mi június 7-én indulunk Paráliára busszal. Eddig Görögországban még csak Sartin voltunk. Érdeklődni szeretnék, hogy kb. milyen árak vannak. Alapvető élelmiszerek, éttermi árak, gyorskaja, ilyesmi. A fakultatív programok árai kb. aktuálisak, amik a honlapon vannak? Ugyanis egyelőre ötletem sincs, mennyi pénzt váltsak. Nagyon köszönöm a segítséget! Üdv: Judit
Pálinkás Edina Dátum: 2010-05-20 10:54:51
Már csak 11 nap s indulunk!!!! smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Dátum: 2010-05-18 10:57:49
Fekete Róbert írta ekkor: 2010-05-17 14:23:22
Hello mi is az Atlantisba megyünk mint ti is és autóval.Mi 21.-én indulunk reggel.Az Atlantis udvara a földszintről nem túl látványos volt ,de egyébként az apartman nagyon szép és tiszta ,tavalyelőtt is itt voltunk.A tulaj nagyon rendes.Egyébként egy szinten leszünk egymás mellett a földszinten 22-28-ig leszünk ott 29 .-én indulunk haza.Ha gondolod összebeszélhetnénk és akár együtt is mehetnénk.Mi már 21.-én reggel indulunk, estére már kint leszünk.Ha gondolod majd beszélünk. Üdv
Szia Robi! Este már kint lesztek, mit csináltok éjszaka! Mi is voltunk már így, mikor nem volt gyerek. Akkor bent maradtunk Thesszalonikibe és ott hamar elment az idő.