Tudna valaki segiteni, junius 22-től megyünk kocsival paráliára, Atlantis apartmanba. Milyenek az árak most kint. Ha valaki ismeri az apartmant milyen a földszinti udvarra néző? Milyen a kilátás, mire néz? A magyar határtól kb. mennyi idő alatt lehet leérni?
Hello mi is az Atlantisba megyünk mint ti is és autóval.Mi 21.-én indulunk reggel.Az Atlantis udvara a földszintről nem túl látványos volt ,de egyébként az apartman nagyon szép és tiszta ,tavalyelőtt is itt voltunk.A tulaj nagyon rendes.Egyébként egy szinten leszünk egymás mellett a földszinten 22-28-ig leszünk ott 29 .-én indulunk haza.Ha gondolod összebeszélhetnénk és akár együtt is mehetnénk.Mi már 21.-én reggel indulunk, estére már kint leszünk.Ha gondolod majd beszélünk.
Üdv