(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Csutek Dátum: 2010-05-14 20:41:41
Barthelme Ágota írta ekkor: 2010-05-14 19:19:03
Tudnál még abban segíteni,hogy mi ennek a kártyának a pontos megnevezése? Eu-s....? előre is köszönöm! Ági
Az OEP honlapján találsz részletes információt: http://www.oep.hu/pls/portal/docs/PAGE/LAKOSSAG/OEPHULAK_EBELLAT/EUELLATASOK/EU_EGBIZT_KARTYA_091021.PDF De, ha gyermek is megy veletek, akkor legalább az Ő számára kössetek utasbiztosítást, mert az Görögországban is felgyorsítja a dolgokat! Mondjuk nekem megvan ez a kártya, de mellé mindig kötök utasbiztosítást is. Számomra így biztonságos, mert azonnal ellátnak, bármi történik.
Csutek Dátum: 2010-05-14 20:35:04
Grand Paralia írta ekkor: 2010-05-14 18:23:21
Kedves Csutek! Most néztem a foglalást és jelenleg telt házunk van ebben az időszakban. A partnerirodával majd beszélek, hogy ők tudnak-e adni szobát illetve mennyibe kerül. A telefonszámom ugyanaz, mint ami Viviennek volt, vagy a [email protected] email címen tudtok érdeklődni. Üdv: Zsuzsi
Előre is köszönöm a segítségedet! Indulás előtt még hívlak!
Barthelme Ágota Dátum: 2010-05-14 19:19:03
Csutek írta ekkor: 2010-05-13 08:27:36
Szia Ágota! Néhány dologban talán én is segíthetek. Macedónián át gyorsabb és zökkenőmentesebb az utazás. Vízum nem kell, hiszen néhány éve megállapodást kötött a macedón és a magyar kormány. A bankkártyához tartozó biztosítás nem jó, de az OEP-nél kiválthatod ingyenesen az EU-s kártyát és az elfogadják. Ezt postai úton is intézheted.
Tudnál még abban segíteni,hogy mi ennek a kártyának a pontos megnevezése? Eu-s....? előre is köszönöm! Ági
Barthelme Ágota Dátum: 2010-05-14 19:18:07
köszönöm a segítséget mindenkinek!
Grand Paralia Dátum: 2010-05-14 18:23:21
Csutek írta ekkor: 2010-05-13 08:48:55
Kedves Zsuzsi! Május 29-június 12.-ig Toloban nyaralunk. 12.-től Paralian szeretnénk megszállni 3 éjszakára. Szükségünk lenne egy 4 fős apartmanra. Barátaink 2 nappal később érkeznek és csak egy éjszakára maradnaának, hogy aztán együtt indulhassunk haza. Szeretnék Tőled segítséget kérni szállás ügyben. Előre is köszönöm: Csutek UI.: Viviennél leinformálhatsz bennünket!
Kedves Csutek! Most néztem a foglalást és jelenleg telt házunk van ebben az időszakban. A partnerirodával majd beszélek, hogy ők tudnak-e adni szobát illetve mennyibe kerül. A telefonszámom ugyanaz, mint ami Viviennek volt, vagy a [email protected] email címen tudtok érdeklődni. Üdv: Zsuzsi