(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-05-14 18:01:31
Barthelme Ágota írta ekkor: 2010-05-12 20:05:30
Kedves Zsuzsi! Érdeklődnék,hogy Macedónián át vagy inkább Bulgárián át érdemesebb kocsival menni?! Illetve,hogy Macedóniába kell-e Junius 15.én vízumot igényelni,mert ezt még a konzulátuson sem tudták megmondani?!Olyat is hallottam,hogy a bankkártyához tartozó biztosítást a Macedón határon nem fogadják el ,és kizárólag a biztosítási papír felmutatásával lehet a határon átmenni! illetve a kérdésem a térképpel kapcsolatban,hogy mikor számíthatunk a térképre?!Postán fogják küldeni?
Kedves Ágota! Csutek már mindent leírt, de én is a Macedónián át vezető utat ajánlom. A térképet a részvételi jeggyel együtt küldik. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-05-14 17:51:56
Pálinkás Edina írta ekkor: 2010-05-12 12:43:12
Kedves Zsuzsa!!Mi Május 31-én indulunk ki de most elösször egyénileg , a Caravelbe fogunk megszállni, de még semmilyen papírt nem kaptunk, s az lenne a kérdésem hogy személyesen kell bemenni a partnerirodátokba vagy postán kapjuk meg.És hogy valami útvonalat tudtok-e küldeni, és hogy kb mennyi lesz az autópálya díj.Köszönöm előre a válaszod s már nagyon várjuk remélem ugyanolyan jó lesz mint eddig.
Kedves Edina! A részvételi jegyet indulás előtt legkésőbb 1 héttel kipostázzák. Ha mégsem kapnátok meg valami miatt, akkor érdemes bemenni a partnerirodába. Az útvonalat itt a honlapon is megnézheted.A hasznos információk menüponton belül az útvonaltervező füllnél megtalálod a paráliai útvonalat. Az autópályadíj oda-vissza: kb. 15 000Ft, tehát tavalyhoz képest nem emelkedett. Jó készülődést, kb. 2 hét múlva találkozunk. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-05-14 17:26:15
Csatári Anikó írta ekkor: 2010-05-12 12:28:46
Kedves Zsuzsa! Már sokadjára megyünk Paraliára nyaralni ( most jun.22-től) de most először azóta, hogy a lányom glutén érzékeny. Tudjuk , hogy iszonyat jók a sütik. Ha van időd utána járnál hogy van e Paralián vagy esetleg Kateriniben olyan cukrászda, ahol gluténmentes sütiket is lehet kapni. Előre is köszönöm. Anikó
Kedves Anikó! Természetesen szívesen megérdeklődöm, hogy hol lehet gluténmentes sütit kapni. Én Parálián nem hallottam még, de Kateriniben biztosan van. Mire jöttök, megkérdezem a helyieket. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-05-14 17:20:21
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-05-11 15:12:29
Köszönöm szépen a tájékoztatást!!! Mit lehet tudni a Buszmenetrendel kapcsolatossan???? Györböl fogunk indulni, vagy lesz járat Kapuvár környékéröl is??? Üdv Katerina
Kedves Katerina! A buszmenetrenddel kapcsolatban én nem tudok tájékoztatást adni. Az irodában kellene érdeklődni: +36 52 448 348. Üdv: Zsuzsi
Siska Edina Dátum: 2010-05-14 15:39:19
Nyíregyházáról.