Kedves Zsuzsa!!Mi Május 31-én indulunk ki de most elösször egyénileg , a Caravelbe fogunk megszállni, de még semmilyen papírt nem kaptunk, s az lenne a kérdésem hogy személyesen kell bemenni a partnerirodátokba vagy postán kapjuk meg.És hogy valami útvonalat tudtok-e küldeni, és hogy kb mennyi lesz az autópálya díj.Köszönöm előre a válaszod s már nagyon várjuk remélem ugyanolyan jó lesz mint eddig.
Kedves Edina! A részvételi jegyet indulás előtt legkésőbb 1 héttel kipostázzák. Ha mégsem kapnátok meg valami miatt, akkor érdemes bemenni a partnerirodába. Az útvonalat itt a honlapon is megnézheted.A hasznos információk menüponton belül az útvonaltervező füllnél megtalálod a paráliai útvonalat. Az autópályadíj oda-vissza: kb. 15 000Ft, tehát tavalyhoz képest nem emelkedett. Jó készülődést, kb. 2 hét múlva találkozunk. Üdv: Zsuzsi