Sziasztok! Segítsetek Nekünk! A Billy's ház kertre néző, 2.emeleti szobáiból milyen a kert? Besüt a nap, vagy csak falakat látni?? Köszi!
Igaz, én a földszinten voltam, de emlékeim szerint besüt a nap. És nem falakat látsz, hanem közvetlenül alattad egy picike "parkot", mögötte a Billy's parkolóját, aztán a szomszéd utcát. De a parkoló is inkább füves terület. Gondolom nem építették be tavaly óta.