(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Miklos Katerina Dátum: 2010-05-14 15:18:14
Siska Edina írta ekkor: 2010-05-14 13:56:51
Miklos Katerina ! Mi is akkor megyünk Paraliara a férjemmel!!!
Szia Edina! Ti honnan jöttök?
Siska Edina Dátum: 2010-05-14 13:56:51
Miklos Katerina ! Mi is akkor megyünk Paraliara a férjemmel!!!
Vári Csaba Dátum: 2010-05-14 12:10:24
írta ekkor: 2010-05-13 09:01:18
Sziasztok! Mi június 15 től leszünk Parálián. Előtte már vasárnapra és hétfőre szállást foglaltunk Tessalonikibe a booking.hu honlapon. Így nappal indulunk, estére lesz szállás, és még a várost is megtudjuk nézni. Jó árakon jó szállás. Külföldieknél is már bevált szokás, vannak vélemények is fent a honlapon. Mi pici babával megyünk, és jó ötletnek tűnik. Így Paráliára is akkor érünk oda, amikor akarunk, nem kell várni az appartman előtt. Ha valakit érdekel.
Szia Beatrix! Akkor úgy tűnik babás turnus lesz. Mi egy 2 éves picurral megyünk az Atlantis-ba ugyanekkor. Üdv Csaba smile
Nagyné Harsányi Szidónia Dátum: 2010-05-13 20:35:58
Köszi a gyors választ!! Megnyugtatom izgulós barátnőmet, hogy nem falakat fog látni. :-))
Csutek Dátum: 2010-05-13 20:26:51
Nagyné Harsányi Szidónia írta ekkor: 2010-05-13 20:19:01
Sziasztok! Segítsetek Nekünk! A Billy's ház kertre néző, 2.emeleti szobáiból milyen a kert? Besüt a nap, vagy csak falakat látni?? Köszi!
Igaz, én a földszinten voltam, de emlékeim szerint besüt a nap. És nem falakat látsz, hanem közvetlenül alattad egy picike "parkot", mögötte a Billy's parkolóját, aztán a szomszéd utcát. De a parkoló is inkább füves terület. Gondolom nem építették be tavaly óta. smile