Kedves Fórumozók, leendő Utasaim! Kovács Zsuzsa vagyok a Grand Tours telepített idegenvezetője, idén én fogom fogadni a Paráliára érkező utasokat. Bármilyen kérdésük, kérésük van, szívesen válaszolok. Az első turnus utasainak jó készülődést, egy hét múlva találkozunk. Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi! Május 29-június 12.-ig Toloban nyaralunk. 12.-től Paralian szeretnénk megszállni 3 éjszakára. Szükségünk lenne egy 4 fős apartmanra. Barátaink 2 nappal később érkeznek és csak egy éjszakára maradnaának, hogy aztán együtt indulhassunk haza. Szeretnék Tőled segítséget kérni szállás ügyben. Előre is köszönöm: Csutek UI.: Viviennél leinformálhatsz bennünket!