(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Nagyné Harsányi Szidónia Dátum: 2010-05-13 20:19:01
Sziasztok! Segítsetek Nekünk! A Billy's ház kertre néző, 2.emeleti szobáiból milyen a kert? Besüt a nap, vagy csak falakat látni?? Köszi!
Hornyák Judit Dátum: 2010-05-13 17:47:03
Sziasztok! Június 21én megyünk Paraliára busszal...ki jön még akkor??
Dátum: 2010-05-13 09:01:18
Sziasztok! Mi június 15 től leszünk Parálián. Előtte már vasárnapra és hétfőre szállást foglaltunk Tessalonikibe a booking.hu honlapon. Így nappal indulunk, estére lesz szállás, és még a várost is megtudjuk nézni. Jó árakon jó szállás. Külföldieknél is már bevált szokás, vannak vélemények is fent a honlapon. Mi pici babával megyünk, és jó ötletnek tűnik. Így Paráliára is akkor érünk oda, amikor akarunk, nem kell várni az appartman előtt. Ha valakit érdekel.
Csutek Dátum: 2010-05-13 08:50:29
Csutek írta ekkor: 2010-05-13 08:48:55
Kedves Zsuzsi! Május 29-június 12.-ig Toloban nyaralunk. 12.-től Paralian szeretnénk megszállni 3 éjszakára. Szükségünk lenne egy 4 fős apartmanra. Barátaink 2 nappal később érkeznek és csak egy éjszakára maradnaának, hogy aztán együtt indulhassunk haza. Szeretnék Tőled segítséget kérni szállás ügyben. Előre is köszönöm: Csutek UI.: Viviennél leinformálhatsz bennünket!
A baráti család is 4 fős, hasonló igényekkel.
Csutek Dátum: 2010-05-13 08:48:55
Grand Paralia írta ekkor: 2010-05-11 12:06:14
Kedves Fórumozók, leendő Utasaim! Kovács Zsuzsa vagyok a Grand Tours telepített idegenvezetője, idén én fogom fogadni a Paráliára érkező utasokat. Bármilyen kérdésük, kérésük van, szívesen válaszolok. Az első turnus utasainak jó készülődést, egy hét múlva találkozunk. Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi! Május 29-június 12.-ig Toloban nyaralunk. 12.-től Paralian szeretnénk megszállni 3 éjszakára. Szükségünk lenne egy 4 fős apartmanra. Barátaink 2 nappal később érkeznek és csak egy éjszakára maradnaának, hogy aztán együtt indulhassunk haza. Szeretnék Tőled segítséget kérni szállás ügyben. Előre is köszönöm: Csutek UI.: Viviennél leinformálhatsz bennünket!