Kedves Fórumozók, leendő Utasaim! Kovács Zsuzsa vagyok a Grand Tours telepített idegenvezetője, idén én fogom fogadni a Paráliára érkező utasokat. Bármilyen kérdésük, kérésük van, szívesen válaszolok. Az első turnus utasainak jó készülődést, egy hét múlva találkozunk. Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi!
Érdeklődnék,hogy Macedónián át vagy inkább Bulgárián át érdemesebb kocsival menni?! Illetve,hogy Macedóniába kell-e Junius 15.én vízumot igényelni,mert ezt még a konzulátuson sem tudták megmondani?!Olyat is hallottam,hogy a bankkártyához tartozó biztosítást a Macedón határon nem fogadják el ,és kizárólag a biztosítási papír felmutatásával lehet a határon átmenni!
illetve a kérdésem a térképpel kapcsolatban,hogy mikor számíthatunk a térképre?!Postán fogják küldeni?