Tud valaki segíteni abban, hogy van-e kedvezmény gyermekeknek a fakultatív kirándulásokra, és ha igen, mennyi, kell-e előre foglalni, vagy ráérünk a nyaraláskor helyben, és legvégül, mi a Kyriakiba megyünk jún. 29-től, és szeretném kérdezni van-e mikró és esetleg kenyérpirító?Van- e olyan, aki oda jön, abban az időpontban?
Kedves Erika! A fakultatív kirándulásokra a helyszínen lehet jelentkezni. Érkezési napon lesz majd egy tájékoztató, ahol mindent részletesen elmondok, illetve ha van valamilyen kérdés vagy kérés, akkor azt ott meg tudjuk beszélni. A Kyriaki apartmanban nincs se mikró se kenyérpirító. Üdv: Zsuzsi