(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-05-11 12:06:14
Kedves Fórumozók, leendő Utasaim! Kovács Zsuzsa vagyok a Grand Tours telepített idegenvezetője, idén én fogom fogadni a Paráliára érkező utasokat. Bármilyen kérdésük, kérésük van, szívesen válaszolok. Az első turnus utasainak jó készülődést, egy hét múlva találkozunk. Üdv: Zsuzsi
Grand Paralia Dátum: 2010-05-11 11:18:11
Kedves Utasaink, Fórumozók! Most érkeztünk meg Görögországba, ezért nem volt lehetőségünk válaszolni. Elnézést kérünk mindenkitől a megkésett válaszokért. Gyors jelentés a görögországi helyzetről. Először Parálián jártunk, és tegnap estére értünk le Zakynthosra. Semmilyen változást nem tapasztaltunk, illetve a görög emberek is megnyugtattak minket, hogy nincs ok aggodalomra. Elmondták, hogy a zavargások csak Athénban és Thessalonikiben voltak, amit ugyanúgy egy szűk csoport csinált, mint Magyarországon néhány éve. Nem sztrájkolnak, az alkoholt, cigarettát és az üzemanyagot leszámítva az árak a tavalyi évhez képest nem emelkedtek. Sorra nyitnak az új üzletek mindkét helyen. Az elmúlt évek májusaihoz képest most nagyobb "életet" tapasztaltunk. Az éttermek, üzletek nagy része kinyitott, új sétálóutcát alakítanak ki, a tengerpartot feltöltötték homokkal, így még szélesebb lett a homokos part, pálmafákat ültettek több helyen. A nehézségek ellenére Parália épül és szépül :) A benzin ára jelenleg : kb. 1.50Euro, a diesel: kb. 1.30. Az autopályadíj sem változott. Reméljük mindenkit sikerült megnyugtatni és a médiában látott és hallott rémhírek senkinek sem veszik el a kedvét a nyaralástól. Szeretnék elköszönni az utasoktól, és átadni a fórumot Kovács Zsuzsának a Grand Tours idei paraliai idegenvezetőjének. Mindenkinek nagyon kellemes és élményekben gazdag nyarat kívánok. Üdv: Vivien
Pálinkás Edina Dátum: 2010-05-10 13:46:56
Már csak 21Nap!!!!!!!
Lázók Zsuzsa Dátum: 2010-05-08 09:37:34
Sziasztok! Kérem válaszoljon minden friss hazautazó Paráliáról: milyen a helyzet ott az athéni zavargások miatt? fakultatív napot indítanak most oda? és ha igen, mit lehet észrevenni a helyzetből??? Egyéb: valaki nem tudja, a Panos által szervezett quad túra mennyibe kerül? előre is köszönöm Mindenkinek!!!üdv!
Miklos Katerina Dátum: 2010-05-07 10:36:27
Sziasztok MÀJUS 17- ÉN -----> Irány Parália!!!! smile smile smile smile smile smile Ki jön még akkor????? Üdv