Kocsival megyünk, és lenne kérdésem hogy az útlevelem július 10-én jár le, és mi június 1-9-ig leszünk ki, kell-e másik útlevelet csináltatnom???köszi
Szia! kiutazástól számított 6 hónapig érvényes útlevél kell. Nekünk októberben járt volna le, nem kockáztattunk, nem szerettük volna ha macedónok vagy a szerbek emiatt kekeckednek. 7,5 eFt 5 évre. Meg hát ha jövőre is utazni szeretnétek, akkor előbb utóbb úgyis meg kell csináltatni. Üdv Csaba