(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Hornyák Judit Dátum: 2010-05-05 18:20:52
Sziasztok! Június 21én indulunk Paraliára 4en barátok...Szívesen ismerkednénk meg fiatalokkal.....irjatok!!!! smile
Vékony Erika Dátum: 2010-05-05 15:02:42
Hoppá, már látom, a gyermekkedvezmény 12 éves korig jár. Így jár az, akinek előbb jár a szája, mint az esze:))) A többi kérdésemre viszont jó lenne, ha tudná valaki a választ. Bányai Mariann, úgy láttam ti is akkor jöttök Paraliára, írj még, email címem:[email protected] Kösz!
Vékony Erika Dátum: 2010-05-05 14:52:23
Tud valaki segíteni abban, hogy van-e kedvezmény gyermekeknek a fakultatív kirándulásokra, és ha igen, mennyi, kell-e előre foglalni, vagy ráérünk a nyaraláskor helyben, és legvégül, mi a Kyriakiba megyünk jún. 29-től, és szeretném kérdezni van-e mikró és esetleg kenyérpirító?Van- e olyan, aki oda jön, abban az időpontban?
Pálinkás Edina Dátum: 2010-05-05 10:20:09
Már csak 26nap és indulás görögbe, már várom mit fog szólni a másfél éves kislányom!!!!!!!!!!!!
Vári Csaba Dátum: 2010-04-30 09:28:22
Pálinkás Edina írta ekkor: 2010-04-30 07:37:31
Kocsival megyünk, és lenne kérdésem hogy az útlevelem július 10-én jár le, és mi június 1-9-ig leszünk ki, kell-e másik útlevelet csináltatnom???köszi
Szia! kiutazástól számított 6 hónapig érvényes útlevél kell. Nekünk októberben járt volna le, nem kockáztattunk, nem szerettük volna ha macedónok vagy a szerbek emiatt kekeckednek. 7,5 eFt 5 évre. Meg hát ha jövőre is utazni szeretnétek, akkor előbb utóbb úgyis meg kell csináltatni. Üdv Csaba