Szi kösz a válaszodat!!
Nem tudom de jo lenne ha nem györbe kellene menni eddig bent volt a menetrendben Kapuvár is, és mivel hogy ez ki lett véve ezért gondoltam hata szerencsénk lesz és megy fertöszentmiklosrol!!! Ti mikor menntek???
Mi június 7-én indulunk.
Nekem Kapuváron az utazási irodában a hölgy azt mondta hogy régen volt soproni járat ami lejött Fertőszentmiklósra és ment tovább Kapuvárra de ez az idén megszűnt.Érdeklődj azért még utánna és ha hallasz esetleg valami mást akkor írj légyszíves!