(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Pálinkás Edina Dátum: 2010-04-30 07:37:31
Kocsival megyünk, és lenne kérdésem hogy az útlevelem július 10-én jár le, és mi június 1-9-ig leszünk ki, kell-e másik útlevelet csináltatnom???köszi
Pálinkás Edina Dátum: 2010-04-29 21:08:24
kocsival megyünk
Fekete Róbert Dátum: 2010-04-29 20:03:16
Üdvözlök mindenkit Június 21.-én indulunk Paraliara ha esetleg akkor jönne valaki, mehetnénk együtt ,a határnál találkoznánk.
Miklos Katerina Dátum: 2010-04-28 09:33:57
Szia fogok irni ha tudok valamit!!! A többi kérdéssemmel kapcsolatossan nem tud senki semmit????? Üdv
Póczáné Boncz Andrea Dátum: 2010-04-27 22:42:56
Miklos Katerina írta ekkor: 2010-04-27 13:01:38
Szi kösz a válaszodat!! Nem tudom de jo lenne ha nem györbe kellene menni eddig bent volt a menetrendben Kapuvár is, és mivel hogy ez ki lett véve ezért gondoltam hata szerencsénk lesz és megy fertöszentmiklosrol!!! Ti mikor menntek???
Mi június 7-én indulunk. Nekem Kapuváron az utazási irodában a hölgy azt mondta hogy régen volt soproni járat ami lejött Fertőszentmiklósra és ment tovább Kapuvárra de ez az idén megszűnt.Érdeklődj azért még utánna és ha hallasz esetleg valami mást akkor írj légyszíves!