(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-04-16 22:32:22
Diósné Horváth Teréz írta ekkor: 2010-04-15 22:11:28
Szia !Köszönöm a válaszodat,és a segítségedet.Azt olvastam én is a fórumon ,csak azt gondoltam,hogy a quad-túrára vonatkozik ami felől érdeklődtél.A Fakultatív kirándulások közül melyiket ajánlanátok?üdv.
Kedves Teréz! A fakultatív kirándulásokra a gyerekkedvezmény valóban 12 éves korig jár, kivéve a Waterland (14 év) és Kalózhajó (10 év) kirándulásainkat. Üdv. Vivien
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2010-04-15 22:11:28
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-04-15 11:29:53
Szia ! Én úgy tudom, hogy 12 éves korig. Ha megnézed az előző 10 fórumos oldalt, akkor ott megtalálod, amit írt nekem Vivien az idegenvezető.
Szia !Köszönöm a válaszodat,és a segítségedet.Azt olvastam én is a fórumon ,csak azt gondoltam,hogy a quad-túrára vonatkozik ami felől érdeklődtél.A Fakultatív kirándulások közül melyiket ajánlanátok?üdv.
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-04-15 11:29:53
Diósné Horváth Teréz írta ekkor: 2010-04-14 21:49:26
Sziasztok! A fakultatív kirándulásokra hány éves korig van gyerekkedvezmény? Aki tudja írja már meg! A honlapon nem találom sehol! Előre is köszönöm,és szép napot minden utazásra várónak!!!!
Szia ! Én úgy tudom, hogy 12 éves korig. Ha megnézed az előző 10 fórumos oldalt, akkor ott megtalálod, amit írt nekem Vivien az idegenvezető.
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2010-04-14 21:49:26
Sziasztok! A fakultatív kirándulásokra hány éves korig van gyerekkedvezmény? Aki tudja írja már meg! A honlapon nem találom sehol! Előre is köszönöm,és szép napot minden utazásra várónak!!!!
Pálinkás Edina Dátum: 2010-04-13 11:54:00
Szia Mindenkinek!!! Jön valaki juni 1-8-ig??? Kocsival megyünk fejérmegyéből.