Szia ! Én úgy tudom, hogy 12 éves korig. Ha megnézed az előző 10 fórumos oldalt, akkor ott megtalálod, amit írt nekem Vivien az idegenvezető.
Szia !Köszönöm a válaszodat,és a segítségedet.Azt olvastam én is a fórumon ,csak azt gondoltam,hogy a quad-túrára vonatkozik ami felől érdeklődtél.A Fakultatív kirándulások közül melyiket ajánlanátok?üdv.