(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Osemeke Szilvia Dátum: 2014-09-18 08:11:02
Kedves Mindenki! Idei és tavaji nyaralásunkkal kapcsolatban szeretnék egy pár észrevételt leírni,mert van egy pár dolog,amire szerintem nagyon jó lenne,ha a jövőben a Grand Tours Utazási isroda is nagyobbfigyelmet fordítana-és elnézést,de hónapok óta gondolkodom,hogy írjak-e,de úgy döntöttem,hogy leírom a több éves tapasztalatomat.. Immáron a 3. éve Önökkel utazunk az egész családunk,ez idén is 9 főt jelentett összesen. Tavaly Neos Marmarason nyaraltunk a Mouses Appartmannban, a 3. emelet 33-as szobában,ha jól emlékszem.Az online foglalási oldalon úgy van feltűntetve, hogy "Tengerre néz"-na mikor oda értünk,akkor derült ki, hogy igen,tenger felé lehet kilátni a teraszról, de egyáltalán nem látni semmit sem a tengerből,mert a ház gazos kertje gyakorlatilag benőtte az udvart és gyakorlatilag kilátni az udvaron túl nem lehet.Másik problémánk a légkondícionáló volt-ugye az van ,hogy ingyen klímát biztosítanak-hát kérem szépen -a klíma nem hűtött-talán gázzal fel kellett volna tölteni,ezért sajnos az egy hétben aludni sem tudtunk,mert olyan meleg volt (főszezon) , hogy elviselhetetlen volt-szúnyog meg sajnos arra felé rengeteg van,ezt mindenki tudja,aki ott nyaralt-így az ablakok zárva voltak-ez rá is nyomta a bélyegét az egész nyaralásunkra...ha ingyenes akkor is működnie kell,ha meg nem akarnak rá költeni vegyék le a foglalásnál ezt az opciót,mert egy kicsit "átverés szaga van". Idén ismét Paralia-ra mentünk nyaralni, de most az Anesis Appartmanba, 3. emelet, 304-es szoba-3 személyes... Hát én ebben hatalmasat csalódtam és gyakorlatilag kevés olyan ott megszálló utas volt,aki nem panaszkodott volna valamire. Kezdjük ott, hogy az "ingyen wifi" HASZNÁLHATATLAN VOLT.Odaérkezésünk napján,hajnali 6-kor már Paralián voltunk szerettünk volna ott az aulában egy kicsit olvasgatni a telefonunkon,hogy egy kicsit kipihenjük az út fáradalmait, de a wifi nemes egyszerűséggel nem működött-és az aznap elutazó utasok is ezt mondták,hogy egész héten nem lehetett használni-szeretném megkérdezni,hogy ez hogyan lehetséges???Kinnt a folyosókra kihelyezett wifi alatt sem,tehát gyakorlatilag az egész ingyen wifi hirdetésük nem állja meg a helyét. A szoba elfoglalásával is problémáink voltak,még pedig az,hogy mi a szobánkat délután negyed 5-KOR FOGLALHATTUK CSAK EL!!!Azért érthetetlen számomra ez az egész,mert ugye tudjuk,hogy fentről takarítanak lefeléés mi ebbből a megfontolásból is mindíg fentre foglalunk,hogy hamarabb el tudjuk a szobát foglalni... A szobáról: 3 ágyas egy francia ágy(itt 2 egy személyes ágyat toltak össze) és egy egy személyes ágy-na most ezzel is probléma volt,ugyan is ez egy PÓTÁGY VOLT,lemértem 60*200-as méretű-ezen anyukám nem bírt aludni,hiszen leesett volna,ha fordul egyet álmában-és azt is mindenki tudja, hogy a pótágyas szobáknál kedvezmény jár-de itt abszolút erről szó sem volt-átverés volt az egész.A szobánk nevetségesen kicsi volt, ha valaki ki akart menni a teraszra,akkor a másik kettőnek le kellett ülnie.A hűtő nem hűtött, a fürdőben nincsen zuhanyfüggüny,a zuhanyzóból ömlött ki a víz a konyhába az ágy alá, a fürdőszoba ajtó tokja félig felrohadva-borzasztó állapotban... És ha mindez még nem elég:nincsen bennt egy asztal,ahol normálisan lehet enni,ki kell menni a teraszra,de ott már reggel is olyannyira süt a nap,hogy napernyő nélkül gyakorlatilag lehetetlen volt megreggelizni-persze ez nincsen biztosítva...mi meg nem vettünk oda napernyőt.Törölközőt sem cseréltek a hét közepén,máshol azért ez mindíg meg volt. Viszont egyszer mikor a lábmosóban megmostuk a lábunkat és kb 5 csepp vízet felvittünk a tulaj jött utánunk és ránk szólt,hogy töröljünk fel-hát ilyet sem láttam még-de persze feltöröltem,nem száltam vele vitába... Borzasztóan sajnálom,hogy ennyire megtévesztőek a szobák foglalásánál az info-k, pld mikor tv is van-kiderült,hogy van, de magyar adó nincsen pld sky Paralia-akkor meg minek a tv és szóltuk az idegenvezetőnek ez 3 éve volt Ágotának, de sajnos nem tett semmit azért,hogy legyen...szóval ezeket le kellett írnom sajnos ,mert nem szeretném,ha más is bele esne ezekbe a hibákba,amikbe mi msot már sorozatosan bele estünk...higyjék el,hogy van az a réteg,aki meg tudja fizetni a minőséget,hogy jól érezze magát...mi ebbe a körbe tartozunk, de most egészen idáig ragaszkodtunk a Grand Tours Utazási Irodához, de most nagyon megtört bennem ez az egész és nem tudom,hogy jövőre Önökkel megy -e ismét a család.Kérem ezeknek a dolgoknak nézzenek mögé,mert én azt gondolom,hogy Önöknek kell a visszajelzés,és ezeket az alapvető dolgokat követeljék meg a görög tulajdonosoktól,mert így sajnos nagyon sok utast fognak veszteni...és tudják ez mindíg a következő évben derül csak ki...szép napot kívánok:Kanizsai Szilvia
Nagy Emese Dátum: 2014-09-18 08:01:56
Benedek Barnabás írta ekkor: 2014-09-16 14:25:59
nálunk szállítottak le utast ilyen miatt... úghogy csináltassák meg
Mi meg augusztusban voltunk Nei Poriban és igencsak megnézték mikor jár le a személyi. Én biztos nem kockáztatnám meg még anno 2002-ben volt akit a görög határól küldtek vissza.
Benedek Barnabás Dátum: 2014-09-16 14:25:59
Karol írta ekkor: 2014-09-09 00:19:40
Tisztelt Horváth Lajos! Szerintem mindenképp csináltassanak valamilyen okmányt (útlevél, személyi) sürgetett eljárással, még beleférnek az időbe. Úgy tudom, hogy 3 munkanapon belül megvan, igaz, fizetni kell érte +-ban, de az utazás nem múlhat ezen (véleményem szerint. Szerintem fölösleges megpróbálni az utazást a hamarosan lejáró személyivel, mert nem fogják átengedni a határon. Ezt csak azért írom, hogy ne kockáztassanak! Van még 4 munkanapjuk! Sok sikert kívánok, s remélem egy hét múlva már boldogan nyaralnak!
nálunk szállítottak le utast ilyen miatt... úghogy csináltassák meg
Benedek Barnabás Dátum: 2014-09-16 14:21:47
Horváth Ferenc írta ekkor: 2014-09-16 10:22:12
Csak azért kérdezem ,hogy hány éves kórtól lehet robogót bérelni mert vannak országok ahol 16 éves kórtól ,a fiam pedig 15 éves és ugye magyarországon 14 éves kórtól lehet motor jogsit szerezni.
görögbe nem foglalkoznak az ilyesmivel... mi úgy béreltünk robogót h az asszony jogsijával egy másik csaj vezetett ... megkínáltak minket sörrel mondtuk h vezetünk erre el kezdtek nevetni h itt nem számít 2-3 sör simán belefér :-)
Horváth Ferenc Dátum: 2014-09-16 10:22:12
Csak azért kérdezem ,hogy hány éves kórtól lehet robogót bérelni mert vannak országok ahol 16 éves kórtól ,a fiam pedig 15 éves és ugye magyarországon 14 éves kórtól lehet motor jogsit szerezni.