Kedves Lajos! Megígérni nem tudjuk önnek, csak el tudjuk esetleg ismételni, amit már korábban mondtunk önnek. Eddig még nem fordult elő, hogy leszállítottak volna érte bárkit is, de ettől függetlenül előfordulhat.
Tisztelt Grand! Köszönöm válaszát! Remélhetőleg nem lesz semmi probléma, igaz kicsit izgalmasabb lesz az odaút :)