Szeretném megkérdezni van e valami olcsó bevásárlóközpont Sartin? Milyen árban lehet sört, felvágottat, kenyeret venni? Esetleg érdemes e itthonról vinni 1-2 tálca sört, egy rúd szalámit?
Előre is köszi a válaszokat.
Kedves Dénes!
Nem tudom mivel utaztok, de amennyiben busszal, akkor a sört itt kell megvennetek

mivel minden utazó egy bőröndöt és egy kézipoggyászt hozhat. Amúgy 5-6 féle görög sör jelent meg a nyáron, a vendégek szerint finomak és 0,6-1€-ig számolj az árral. Az idén először citromos sör is van már Amstel 0,9€-ért. A hentesáru kb. annyiba kerül, mint otthon.
Jó pakolást!

Kellemes utazást! Üdv.: Kata